banner5

Büyük ikramiye Türk vatandaşına isabet etti

Büyük ikramiye Türk vatandaşına isabet etti

Almanya’da 94,8 milyon euroluk büyük ikramiye Türk vatandaşına isabet etti

Avrupa'nın en yaygın sayısal loto oyunu Eurojackpot'ta büyük ikramiyeyi Almanya'da yaşayan bir Türk kazandı. Güvenlik gerekçesiyle ismi açıklanmayan talihli,18,75 euroluk (167 lira) bir kuponla 94.8 milyon euroluk (847 milyon 660 bin lira) ikramiyenin sahibi oldu.

Avrupa'nın en yaygın sayısal loto oyunu olan Eurojackpot’un 94,8 milyon euroluk (847 milyon 660 bin lira) büyük ikramiyesi, Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti'ne bağlı Gütersloh kentinin Rietberg kasabına yaşayan bir Türk vatandaşına isabet etti. Talihli Türk, Münster'deki Westlotto Genel Merkezi'ne giderek, kuponunu doğrulattı.

DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİLECEK

Westlotto Genel Müdürü Andreas Kötter yaptığı açıklamada, “Kazanan, Eurojackpot'u uzun süredir düzenli olarak oynuyordu. Westlotto’nun ikramiyeyi kazananlardan sorumlu ekibi talihli kişiye, 90 milyon euroyu nasıl kullanmaya devam edeceği konusunda danışmanlık verecek. Bu sadece yeni varlıkların kullanımı değil, aynı zamanda vergi ve yasal konuları da içeriyor” dedi.

18,75 EUROLUK KUPONA İSABET ETTİ.

Kötter, talihlinin 18,75 euroluk (167 lira) bir kuponla 94.8 milyon euroluk ikramiyeyi kazandığını ifade etti.

Kötter, şanslı kişinin oynadığı numaraların 10, 19, 32, 36 ve 46 sayıları ile yedek sayılar olan 4 ve 6'yı doğru tahmin ederek, bu ikramiyeyi kazandığını belirtti.

Diğer taraftan büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin ismi güvenlik gerekçesi ile açıklanmadı.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18