banner5

K-pop yıldızı Moonbin evinde ölü bulundu

Astro grubunun üyesi olan 25 yaşındaki K-pop yıldızı Moonbin, evinde ölü bulundu. Güney Kore polisinin yaptığı açıklamaya göre Moonbin'in intihar ettiği düşünülüyor. Ancak kesin ölüm nedeni otopsi yapılınca ortaya çıkacak.

K-pop yıldızı Moonbin evinde ölü bulundu
banner35
banner66

Seul polisi, 25 yaşındaki sanatçının canına kıymış gibi göründüğünü ancak ölüm nedeninin otopsi sonucu ortaya çıkacağını belirtti.

'GÖKYÜZÜNDE BİR YILDIZ OLDU'

Moonbin'in ölümünün ardından Astro'nun plak şirketi Fantagio Music, "19 Nisan'da Astro üyesi Moonbin aniden aramızdan ayrıldı ve gökyüzünde bir yıldız oldu. Sevgili evlatlarını ve kardeşlerini kaybeden acılı ailelerinin kederiyle kıyaslanamayacak olsa da, uzun süredir bizimle birlikte olan Astro üyeleri, Fantagio sanatçı dostlarımız ve yöneticilerimiz büyük bir üzüntü ve şok içinde merhumun yasını tutuyor. Moonbin'i destekleyen ve ona cömert sevgilerini gönderen hayranlarına bu ani haberi vermek çok üzücü" açıklamasını yaptı.

MOONBIN KİMDİR?

1998 yılında Chungbuk Eyaleti'nde doğan Moonbin, 2016 yılında altı üyeli K-pop grubu Astro'ya katıldı. Öncesinde ise oyunculuk ve modellik yaptı. Moonbin ayrıca Moonbin & Sanha adlı bir alt grubuyla da performans sergiledi.

Sanatçının kız kardeşi Moon Sua da bir K-pop üyesi, Billie grubunda şarkı söylüyor.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116