banner37
banner57

Tek Çocuk Olarak Büyürken Aslında 30 Kardeşi Olduğunu Öğrendi

banner25

Tek Çocuk Olarak Büyürken Aslında 30 Kardeşi Olduğunu Öğrendi
banner29
banner66
banner67

Sizleri yıllarca tek çocuk olduğunu düşünürken, bir sabah aslında 30 kardeş olduğunu öğrenen Andy Nabil ile tanıştıralım.

Andy Nabil geçtiğimiz günlerde TikTok'ta yıllar sonra DNA testi ile başka kardeşleri olduğunu nasıl öğrendiğini anlattı.

Atlanta'da yaşayan Nabil'e geçtiğimiz sene babası kökenlerinin Fransız ve İngiliz olduğunu söylüyor. Nabil'in kafası karışıyor çünkü kendi yaptırdığı test aslında İngiliz ya da Fransız'dan ziyade İrlandalı olduğunu gösteriyor.

banner69
Daha sonra testin ailesi ile ilgili kısmına bakıyor ve annesinin doğru olduğunu fakat baba kısmında beklediği kişinin yazmadığını görüyor.

Tabii Andy bu öğrendiği gerçeklerin ardından birtakım derin araştırmalara başlıyor ve biyolojik babasının aslında bir sperm donörü olduğunu öğreniyor.

Gerçek babasını bulduğu zaman aslında 15 kardeşi olduğunu öğreniyor.

Yeni edindiği 15 kardeşi yetmezmiş gibi babalarının başka bir yerde bir 15 çocuğu daha olduğunu öğreniyorlar, yani adam tam 31 çocuğa sahip.

Andy bu konuda şunları söylüyor: "2 gün önce uyandığım zaman kendimi tek çocuk zannediyordum, şimdi 31 çocuğun en büyük 2.si olduğumu öğrendim."

Andy gerçeği öğrendikten sonra tüm kardeşleri ile bir mesaj grubu kurmuş ve hep birlikte tatil planı yapmışlar...

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18