banner5

Vegan Et Şirketi Yöneticisi Tartıştığı Kişinin Burnunu Isırdı

Vegan Et Şirketi Yöneticisi Tartıştığı Kişinin Burnunu Isırdı
banner35

Tartıştığı Kişinin Burnunu Isırdığı İçin İşten Kovulan Vegan Et Şirketi Yöneticisinin Hikayesi

ABD merkezli vegan gıda üreticisi Beyond Meat'in, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na (SEC) gönderdiği raporu görenler şok oldu. Üst düzey bir yöneticinin kovulduğunu gösteren raporda gerekçe 'birinin burnunu ısırmış' olmasıydı.

ABD'nin tanınan vegan et üreticisi şirketi Beyond Meat'teki olay akıllara durgunluk verdi.

Beyond Meat, SEC'na gönderdiği raporda üst yöneticilerinden (COO) biri olan Doug Ramsey'in 14 Ekim itibariyle şirketle ilişiğinin kalmadığını yazdı.

Olayın ortaya çıkması ile birlikte ardındaki sır perdesi duyanları şok etmeye yetti.

Güvenlik görevlilerinden alınan bilgiye göre olay 17 Eylül günü Arkansas eyaletinde yer alan Fayetville'deki Razorback Stadyumu'nda gerçekleşti.

Sürücünün adamın 'burnunun ucundaki eti koparacak kadar' güçlü şekilde ısırdığı polis kayıtlarında kaydedilmiş.

53 yaşındaki Ramsey Amerikan futbolu maçını izlemeye gitmişti. Polisler, maçın ardından Ramsey garajdan aracıyla çıkmaya çalıştığı sırada bir başka sürücünün onun arabasına yandan vurduğu belirtiyor. Çıkan kavgada Ramsey, diğer adamın burnunu ısırıyor ancak koparacak kadar! Ve Subaru marka olduğu bilinen arabaya yumrukla saldırıyor.

Mahkeme serbest bırakıyor, iş yeri işin peşini bırakmıyor.

Hakkında üçüncü dereceden saldırı ve şiddet suçu işlemeye yönelik tehditte bulunmaktan dava açılan Ramsey, sonraki gün serbest bırakılıyor ancak konu bu kadarla kapanmıyor. İş yerine taşınan olayın ardından Beyond Meat, COO'nun şirketle bağı kalmadığı belirtiyor.

Kovuldu mu yoksa kendisi mi ayrıldı sorusuna net bir açıklama gelmedi.

2009'da Ethan Brown tarafından kurulan, Beyond Meat bir süredir parasal krizlerle boğuşuyor bu nedenle 200 çalışanını daha işten çıkarmak zorunda kaldığını açıkladı

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER