banner37
banner22

İstanbul'da baba vahşeti: 2'si oğlu 5 kişiyi öldürdü

banner25

İstanbul'da baba vahşeti: 2'si oğlu 5 kişiyi öldürdü
banner29

16 yıl önce para tartışması nedeniyle iki kardeşini öldüren Şinasi Gürkan, bu kez 2'si oğlu olmak üzere 5 kişiyi öldürdü.

İki oğluyla birlikte İstanbul'un Esenyurt ilçesinde yaşayan Şinasi Gürkan, 3 adreste 2'si öz oğlu olmak üzere 5 kişiyi öldürdü. 16 yıl önce alacak verecek meselesi nedeniyle Başakşehir'de iki kardeşini öldüren Şinasi Gürkan, yaklaşık bir yıl önce cezaevinden çıkmıştı.

Şinasi Gürkan, henüz belirlenemeyen bir nedenle ilk olarak Başakşehir, Şahintepe Mahallesi'nde bacanağının evine gitti. Bacanağı Alihan Tiz'i ve oğlu Erdal Tiz'i vurarak kaçtı. Erdal Tiz hayatını kaybederken, bacanağı Alihan Tiz ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı Kanunu Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde öldü.

Şahintepe'den sonra Avcılar Tahtakale Mahallesi'nde kardeşi Mühendis Gürkan'ın evine gitti. Kardeşi Mühendis Gürkan'ı otomobilin içinde öldüren Şinasi Gürkan olay yerine geldiği otomobile binerek kayıplara karıştı.

Saldırının öğrenilmesinin ardından bölgeye çok sayıda sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Olay yeri inceleme ekipleri, olayın gerçekleştiği sokakta bulunan otomobilin içinde Mühendis Gürkan'ın cesediyle karşılaştı.

2 kişinin Şinasi Gürkan tarafından öldürüldüğünün belirlenmesinin ardından polis ekipleri, Şinasi Gürkan'ın Esenyurt, Süleymaniye Mahallesi'nde bulunan evine Özel Harekat Timleri'yle baskın yaptı. İçeri giren polis ekipleri, Şinasi Gürkan'ın öz çocukları olan, 21 yaşındaki Göksal Gürkan ile 16 yaşındaki Gökmen Gürkan'ın da cesetleriyle karşılaştı. Göksal Gürkan'ın asker olduğu ve izne geldiği öğrenilirken, Şinasi Gürkan'ın Tahtakale Mahallesi'nde kardeşini öldürdükten sonra çocuklarını arayarak eve geçmelerini söylediği ileri sürüldü.

ŞİŞLİ'DE YAKALANDI

Şinasi Gürkan'ın 5 kişiyi vurduğunun ortaya çıkmasının ardından yakalanması için İstanbul genelinde gidebileceği adreslere operasyonlar düzenlendi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18