banner5

Karayolları Dairesi'ne sabotaj: Elektrik kabloları koparıldı

Karayolları Dairesi'ne sabotaj: Elektrik kabloları koparıldı
banner35
banner66

Karayolları Dairesi’ne girilerek kamera sistemine zarar verildi, elektrik kabloları kesildi, ağaç dalları koparıldı ve araç anahtarları çalındı. Polis, dün akşam üstü saat 18:00 sıralarında yaşanan olayla ilgili soruşturma başlattı, kamera kayıtları inceleniyor.

Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı Daire’ye giderek Daire Müdürü Dürdane Abi Acı ile daire personelinden yaşananlarla ilgili bilgi aldı. 

Basına kısa bir açıklama yapan Bakan Arıklı, Karayolları Dairesi’nin yıllardır yapılamayan ve başkalarına devredilen işleri bir süredir kendi imkanlarıyla yapmaya başladığını ve böyle bir sabotajla karşılaşmanın kendilerini üzdüğünü ve endişelendirdiğini söyledi.

Kamera sisteminden sabotajı düzenleyen kişinin ve arkasında birinin olup olmadığının tespit edileceğini ifade eden Arıklı, şu anda bekçisi olmayan daireye başka bir daireden bekçi çağrılacağını da kaydetti.

"ELEKTRİK KABLOLARI KOPARILDI, KAPILAR KIRILDI VE CİDDİ HASARLAR VERİLDİ"

Kıbrıs Postası'na özel açıklamalarda bulunan Karayolları Dairesi Müdürü Dürdane Abi Acı ise, olayı güvenlik kamerasından gördüklerini ifade ederek, “Biri geldi, elektrik kablolarını kopardı, araçların anahtarlarını aldı” şeklinde konuştu.

Acı, kapıların kırıldığını ve ciddi hasarlar verildiğini dile getirerek, “Polis gerekli çalışmayı yapıyor” dedi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116