banner11

'Kestane balının diyarı Zonguldak’tan tüm dünyaya selamlar' demişti: Çok duygusalım

"Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak’tan tüm dünyaya selamlar" diyen Fehmi Pazarlı gündem olmasına ilişkin konuştu: Hiç beklemezdim...

'Kestane balının diyarı Zonguldak’tan tüm dünyaya selamlar' demişti: Çok duygusalım
banner35
banner66

 Geçtiğimiz günlerde ATV'de yayınlanan Esra Erol'un programına sarf ettiği sözleri gündem olan Fehmi Pazarlı, açıklamalarda bulundu. Pazarlı, aslında duygusal bir insan olduğunu vurgulayarak, "Öncelikle kestane balının diyarı Zonguldak’tan tüm dünyaya selamlar" sözlerini tepki çekmek için sarf ettiğini söyledi.

'GÜNDEM OLACAĞINI HİÇ BEKLEMEZDİM'

TV100'ün haberine göre, Pazarlı, "Bu kadar gündem olacağını hiç beklemezdim. Beni üzen herkesin beni çok gamsız olarak algılaması. İnsanlar o lafları gamsızlık üzerinden kullandı. Oysa ben çok duygusalım. Bir film izlerken bile ya da küçücük bir söz üzerine oturup ağlarım" dedi. 

"Sözleri köyün tanıtımı ya da reklam için söylemedim" diyen Pazarlı, "Programda bana atılan suçlamalar asılsızdı. Buna bir tepki olarak planlı şekilde söyledim. Bu kadar iddiaya yanıt vermektense böyle bir söz edeyim dedim. Sözlerin bu kadar meşhur olacağı aklımdan hiç geçmezdi" ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2021, 17:24
banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116