banner5

Limasol Türk Kooperatif Bankası 83 Yaşında........"Yarının Bankasıyız"

Limasol Türk Kooperatif Bankası 83 Yaşında........"Yarının Bankasıyız"

1939’dan 2022’ye 2022’den geleceğe..."Yarının Bankasıyız"

Limasol Türk Kooperatif Bankası 83 Yaşında

1939 yılında kurulan Limasol Türk Kooperatif Bankası, Kıbrıs’ın yakın geçmişinin en önemli tanıklarından olmuştur. Bankamız, İngiliz Sömürge Dönemi, Kıbrıs Cumhuriyeti, Kıbrıs Türk Federe Devleti Dönemlerinde her zaman müşterilerine ve halkımıza hizmet vermiş, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en köklü kooperatif bankası olmuştur.

Limasol’da 300 pound sermaye ve tek çalışanı ile faaliyetlerine başlayan bankamızın,  bugün ülke geneline ulaşan güçlü bir hizmet ağı mevcuttur.

250’yi aşkın personelimiz,  14 şubemiz  ve ülke genelinde bulunan 188 adet ATM terminalimizle ada halkının yanındayız.

Geleceğin bankası olma vizyonuyla  dijitalleşmeye önem veriyor, teknolojik altyapımızave insan kaynağına yatırım yapmaya devam ediyoruz. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi İnternet ve Mobil Bankacılık alanlarında da müşteri memnuniyetini sağlamak, yenilikçi ve kaliteli bir hizmet sunmak için yoğun ve sürekli devam eden bir çalışma içerisindeyiz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin büyüyen, gelişen en köklü bankası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Gücümüzü geçmişten gelen tecrübemizden, yenilikçi vizyonumuzdan, hissedarlarımızdan, müşterilerimizden ve çalışanlarımızdan alıyoruz.

Bugün büyük bir gururla 83. yılımızı kutluyoruz.

83 yıllık geçmişimizden gelen tecrübelerimizi güçlü bir kurumsal yapı oluşturarak ve  dijital dönüşümümüz ile birleştirip geleceğe güvenle ilerliyoruz.

Biz Dünün, Bugünün

 ve Yarın BANKASIYIZ.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2022, 11:32
banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18