banner37
banner57

Ali Pilli'den Nidai Güngördü'ye teşekkür ziyareti

banner25

Ali Pilli'den Nidai Güngördü'ye teşekkür ziyareti
banner35
banner66
banner67

Ali Pilli'den Nidai Güngördü'ye teşekkür ziyareti

Eski Sağlık Bakanı ve UBP Milletvekili Ali Pilli, Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü'yü ziyaret etti.

Eski Sağlık Bakanı, Ulusal Birlik Partisi (UBP) Güzelyurt Milletvekili Dr. Ali Pilli, Girne Belediyesi Hizmet Binasında Girne Belediyesi Başkanı Nidai Güngördü’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

banner69
Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü yaptığı konuşmada, mücadelesiyle, dürüstlüğüyle ve samimiyetiyle halkın gönlünü kazanmış Dr. Ali Pilli’nin ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Güngördü, halkımıza hizmet için bu makamlarda bulunduklarını belirterek, bu dönemde Yerel Yönetimlerin sorumluluk alanlarının genişlediğini ifade etti. Güngördü, Dr. Ali Pilli’ ye sağlık bakanlığı görevi süresinde yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Dr. Ali Pilli yaptığı konuşmada, Girne Belediyesi’yle geçmiş yıllarda batıNil virüsüyle işbirliklerinin güçlendiğini belirterek, Covid-19 pandemisiyle mücadelelerini de işbirliği içinde yaptıklarını belirtti. Dr. Ali Pilli, Girne’de Sosyal Yaşam Merkezinde ve Leymosun Kültür Evinde merkezler kurularak halkın,Aşı ve PCR testlerinin sistematik bir şekilde yapılabilmesi için Girne Belediyesi Başkanı Nidai Güngördü’yeve belediye personeline gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti. Pilli, Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binasını çağdaş bir kamu binası olarak Girne halkına kazandıran Güngördü'ye ayrıca teşekkürlerini sundu.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18