Ali Pilli'den veda konuşması: “Ekibimle birlikte geldim, ekibimle gidiyorum”

Ali Pilli'den veda konuşması: “Ekibimle birlikte geldim, ekibimle gidiyorum”

Ali Pilli, Sağlık Bakanlığı’nda son kez açıklama yaptı, “Müdürlerimle, ekibimle birlikte bu mevkiye geldim, şimdi ekibimle gidiyorum” diyerek, “Ben buraya Dr. Ali Pilli olarak geldim, Dr. Ali Pilli olarak gidiyorum” ifadelerini kullandı.

UBP Milletvekili Ali Pilli, Sağlık Bakanlığı görevinden alınmasının ardından, bugün Bakanlık bünyesindeki “Koronavirüs Kriz Merkezi”nde “veda konuşması” yaptı, ardından da görevi Ünal Üstel'e devretti.

Pilli, açıklamasında “Ekibimle birlikte bizim alnımız açık. Biz hiçbir kişiye ve zümreye menfaat sağlamadık. Bizim cebimizde haram para yok. Bunu gururla söylüyorum” dedi.

Pilli, “Müdürlerimle, ekibimle birlikte bu mevkiye geldim, şimdi ekibimle gidiyorum. Biz giderken sanmayın ki biz bittik. Halkımızın sağlığının ileri gitmesi için yine mücadele edeceğiz. Ben bir Milletvekiliyim ve halkımız için ne gerekirse yapmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Pilli, konuşmasının sonunda, “Ben buraya Dr. Ali Pilli olarak geldim, Dr. Ali Pilli olarak gidiyorum” ifadelerini kullandı, büyük alkış topladı.

Pilli’nin ardından, Müsteşarı Ali Çaygür’ün de görevden alınacağı konuşuluyordu.

Çaygür’ün yerine, Kemal Deniz Dana’nın atanacağı da yine edinilen bilgiler arasında...

Kaynak:Kıbrıs Postası

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER