banner37
banner57

Ataoğlu: Turizm Üst Kurulu oluşturuldu

banner25

Ataoğlu: Turizm Üst Kurulu oluşturuldu
banner29
banner66
banner67

Ataoğlu: Turizm Üst Kurulu oluşturuldu

Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, oluşturulan Turizm Üst Kurulu sayesinde turizmle ilgili konuları Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi’ne aktaracaklarını söyledi.

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, BRT’de önemli açıklamalarda bulundu.

Fikri Ataoğlu, bugün saat 15.00’te tüm turizm paydaşlarıyla bir toplantı gerçekleştireceklerine dikkat çekerek, yetkililerle birlikte bir ‘Turizm Üst Kurulu’ kuracaklarını açıkladı.

banner69
Ataoğlu, Turizm Üst Kurulu sayesinde turizmle ilgili konuları Sağlık Bakanlığı ve Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi’ne aktarma fırsatı yakalayacaklarını ifade etti.

Turizm camiası içerisindeki paydaşlarla birlikte hep birlikte çalışmalar yaparak, turizme sahip çıkacaklarına işaret eden Ataoğlu, “Bütün paydaşların da görüşleri alınarak, sağlıklı ve verimli bir turizmin başlamasını hedefliyoruz” dedi.

Hedefin açılıma yönelik tedbirler olduğuna vurgu yapan Ataoğlu, hedeflerinin 1 Nisan’da turizmi açmak olduğunu bazı önerilerde bulunduklarını ancak üst komitenin kararlarına göre hareket edileceğini kaydetti.

Ataoğlu, turizm çalışanların mağduriyet yaşayan bir kesim olduğunu ifade ederek, bir çalışma yapıldığını ve bu çalışmanın yarın tamamlanacağına dikkat çekti

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18