banner57

Ataoğlu: "Turizmi ileriye taşıyabilmek için ülkeye giriş-çıkışları kolaylaştırmamız lazım"

banner25

Başbakan Yardımcısı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, “Turizmi bir adım daha ileriye taşımayı planlıyorsak, kapıların giriş ve çıkışlarını kolaylaştırmamız lazım” dedi.

Ataoğlu: "Turizmi ileriye taşıyabilmek için ülkeye giriş-çıkışları kolaylaştırmamız lazım"
banner35
banner66

Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu’nda Başbakan Yardımcılığı, Turizm ve Çevre Bakanlığı bütçesi görüşülerek, oy çokluğu ile kabul edildi.

Başbakan Yardımcısı, Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, “Sizlerin olumlu eleştirilerinizi ve önerilerinizi dikkate alarak en iyisini yapmak için çalışıyoruz” dedi.

Ataoğlu, Türk Lirası’nın değer kaybettiğini işaret ederek, “Bu dönemde lehimize çevirebileceğimiz sektörlerden biri turizmdir” ifadelerini kullandı.

Giriş ve çıkışlarda yaşanan sıkıntılara da değinen Ataoğlu, “Turizmi bir adım daha ileriye taşımayı planlıyorsak, kapıların giriş ve çıkışlarını kolaylaştırmamız lazım” şeklinde konuştu.

Bakan Ataoğlu, “Benim üstüme vazife değil’ deyip kenara çekilmek kolaydır. Ancak herkes elini taşın altına koymalıdır” diyerek, önümüzdeki günlerde Ercan Havalimanı’nda zorunlu olan antijen testinin kaldırılacağı yönünde bilgi aldıklarını duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 23:41
banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19