banner5

Başbakan, Cumhurbaşkanı ve heyetine New York’ta “bol şans” diledi

Başbakan, Cumhurbaşkanı ve heyetine New York’ta “bol şans” diledi
banner35
banner66

Başbakan Ünal Üstel, "Cumhurbaşkanı halkın umudunun daha ileri gitmesi için, adada çözümsüzlüğün bir yere gelebilmesi için gidiyor. Cumhurbaşkanı orada haklı davamızı aktaracak. Cumhurbaşkanı ve heyetimize bol şans dileklerimizi ilettik…” dedi.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Meclis’te temsil edilen siyasi partilerin genel başkanlarını kabul etti.

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu toplantıları çerçevesinde yapacağı New York ziyareti öncesi partilerle Cumhurbaşkanlığı'nda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, son süreç hakkında bilgi verdi.

Toplantıya, UBP Genel Başkanı Ünal Üstel, CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, YDP Genel Başkanı Erhan Arıklı ve parti yetkilileri katıldı.

Toplantı sonrası genel başkanlar açıklama yaptı.

Başbakan Ünal Üstel toplantı çıkışı şunları kaydetti;

“Biz KKTC’de yaşayan insanımızın ferahlığı için Cumhurbaşkanı'nın ve Türkiye’nin Kıbrıs politikasının daha ileri gitmesi için bol şans diledik. Halkımızın ne denli mağdur edildiğini, masada yapılan görüşmelerin (daima) başarısızlıkla sonuçlandığını teyit ettik görüşmemizde…

Cumhurbaşkanı halkın umudunun daha ileri gitmesi için, adada çözümsüzlüğün bir yere gelebilmesi için gidiyor. Cumhurbaşkanı orada haklı davamızı aktaracak.

Cumhurbaşkanı ve heyetimize bol şans dileklerimizi ilettik…”

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116