banner37
banner57

Bertan Zaroğlu: “Erhan Arıklı genel merkezde ‘devlet memuru’ gibi otururken, ben köy köy geziyordum”

banner25

Bertan Zaroğlu: “Erhan Arıklı genel merkezde ‘devlet memuru’ gibi otururken, ben köy köy geziyordum”
banner35
banner66
banner67

Bertan Zaroğlu: “Erhan Arıklı genel merkezde ‘devlet memuru’ gibi otururken, ben köy köy geziyordum”

YDP Milletvekili ve Genel Başkan adayı Bertan Zaroğlu, partinin Genel Başkanı olan Erhan Arıklı’nın kendisine ‘tombaladan milletvekili oldu’ ifadelerini kullanmasına tepki gösterdi. Zaroğlu, “Erhan Arıklı genel merkezde ‘devlet memuru’ gibi otururken, ben köy köy geziyordum” dedi.

Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Milletvekili Bertan Zaroğlu, YDP Genel Başkanı Erhan Arıklı’nın bir televizyon programında kendisine ‘tombaladan milletvekili oldu’ ifadelerini kullanması üzerine tepki gösterdi.

Zaroğlu, Kanal T ekranlarında yayınlanan 'Gündem Özel' adlı programa katılarak bazı fotoğrafları kamuoyu ile paylaştı. Bertan Zaroğlu, “Kim tombalacı biliyor musunuz, bu fotoğraflardaki insanlar. Zaroğlu’nun köy köy, ev ev gezdiği tombalacılar. Halkımız bunları görsün. Bu yüzlerce insan sadece tarafımdan gezilip ziyaret edilen kişiler… YDP tabanını büyütmek için köy köy gezdim…” dedi.

Arıklı’nın 'devlet memuru' gibi sabah 09.00 akşam ise 17.00 saatleri arasında partinin genel merkezinde oturduğunu söyleyen Zaroğlu, göstermiş olduğu fotoğrafların içerisinde Arıklı’yla karşılaşmanın mümkün olmayacağını ifade etti.

banner69
YDP’li vekil Zaroğlu, “Ben bu insanların arasındaydım. Bu insanlar benim YDP’ye kazandırdığım insanlar. Tombala diyen de bu partinin Genel Başkanı…” diyerek, Arıklı hakkında gerçek dışı hiçbir iddiada bulunmadığını da vurguladı.

"KOLTUK UĞRUNA YANLIŞ AÇIKLAMALAR YAPIYOR"

"Erhan bey, koltuk uğruna yanlış açıklamalar yapıyor" diye konuşan Zaroğlu, hafif bir dalga olduğu zaman Arıklı'nın gemiyi batırdığını savundu. 

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18