BEYLERBEYİ INNER WHEEL KULÜBÜ’NDEN ÖRNEK DAVRANIŞ(VİDEO)

DİPKARPAZ İLKOKULU ÇOCUKLARINI SEVİNDİRDİLER

Beylerbeyi Inner Wheel Kulübü tarafından hayata geçirilen 'Dilek Ağacı Projesi' kapsamında Dipkarpaz İlkokulu’nda okuyan 195 çocuğun isteği gerçekleştirildi.

Bu çerçevede Dipkarpaz İlkokulu Müdür Muavini İncilay Atalay ve okul öğretmenlerinin özverili çalışmalarıyla Dipkarpaz İlkokulunda okuyan toplam 195 çocuğa yeni yıl dilekleri soruldu.

Tüm dilekler çocukların gerek kendi yaptıkları resimler veya kendi el yazılarıyla yazdıkları kompoziyonla ile birlikte rengarenk zarflara konuldu.

Bu çerçevede Şah Süpermarket, George Cafe, Chinese House’a, Mardo cafe ve Ermataş’a konulan dilek ağaçlarındaki çocukların istekleri toplum tarafından gerçekleştirildi.Toplanan bu hediyeler Dipkarpaz ilkokuluna götürüldü ve çocuklara teslim edildi. Çocukların yaşadıkları mutluluk tarif edilemezdi.Dipkarpaz İlkokulu Müdür Muavini İncilay Atalay Beylerbeyi İnner Whele kulübüne teşekkür etti, bu tür davranışlar bizleri birbirimize daha çok bağlar dedi.Beylerbeyi Inner Whele Kulübü başkanı Sibel tatar da vatandaşların ve kulüp üyelerinin büyük ilgi gösterdiğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2018, 09:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER