banner5

Cumhurbaşkanı Tatar: "Salih Miroğlu, her zaman kalbimizdeki müstesna yerini koruyacak”

Cumhurbaşkanı Tatar: "Salih Miroğlu, her zaman kalbimizdeki müstesna yerini koruyacak”
banner35
banner66

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Ulusal Birlik Partisi’nin eski genel sekreteri ve eski bakan Salih Miroğlu’nun 17. ölüm yıl dönümünde Lefkoşa Mezarlığı’nda düzenlenen anma törenine katıldı.

Anma töreninde yaptığı konuşmada, Salih Miroğlu’nu siyasetten önce tanıma fırsatı bulduğunu belirten Cumhurbaşkanı Tatar, Miroğlu’ndan çok şey öğrendiğini dile getirdi. 
Yenicami Kulübü Başkanlığı yaptığı dönemde Miroğlu’nun kendisine çok destek olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar, o dönemde başbakan olan Derviş Eroğlu ve Salih Miroğlu ile sohbetlerinde futbol ve siyaset konuştuklarını anlattı.

Siyasete girişinde de Miroğlu’nun etkisi olduğuna dikkati çeken Cumhurbaşkanı Tatar, Miroğlu’nun samimiyeti, sohbetleri, insan ilişkileri, duayenliği ve bir doktor olarak siyasi görüşü ne olursa olsun sevilen kişiliğiyle her zaman kalplerindeki müstesna yerini koruyacağını vurgulayarak Salih Miroğlu’nu rahmetle andı.
Miroğlu’nun geride bıraktıkları ve ailesinin çok değerli ve kıymetli olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar, kendisini her zaman özleyeceklerini ve onun müstesna yerinin her zaman kalplerde olacağını söyledi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116