banner5

DAÜ Personel Voleybol ve Basketbol Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu

DAÜ Personel Voleybol ve Basketbol Turnuvası’nda şampiyonlar belli oldu
banner35


Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü tarafından, 11-18 Kasım 2022 tarihleri arasında üniversite personeline yönelik olarak Voleybol ve Basketbol Turnuvası düzenlendi.

DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleşen söz konusu turnuvaya DAÜ’nün çeşitli fakültelerinden ve birimlerinden toplam 12 takım katıldı.

 

BASKETBOLDA ŞAMPİYON FEN VE EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Basketbol turnuvasında Fen ve Edebiyat Fakültesi, Güvenlik Birimi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Spor İşleri Müdürlüğü, Güvenlik Birimi Kadın Takımı ile DAÜ-2 Yurdu karşı karşıya geldi.

Final müsabakasında Spor İşleri Müdürlüğü'nü 23-21’lik skorla yenen Fen ve Edebiyat Fakültesi Takımı şampiyonluğa ulaşırken, DAÜ-2 Yurdu Takımına karşı 26-10’luk skor elde eden Güvenlik Birimi üçüncülüğü elde etti.

 

VOLEYBOLDA ŞAMPİYON SPOR İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ

Voleybol turnuvasında ise Rektörlük, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Bölümü 1, Hemşirelik Bölümü 2, Spor İşleri Müdürlüğü ile Bilgisayar ve Teknoloji Yüksekokulu karşı karşıya geldi.

 


Final müsabakasında Rektörlük Takımını 2-0 yenen Spor İşleri Müdürlüğü şampiyon olurken, Sağlık Bilimleri Fakültesi Takımı Hemşirelik Bölümü 1 Takımını 2-0 yenerek üçüncülük kupasını aldı.

Turnuva sonucunda başarılı olan takımlara kupa ve madalyaları, DAÜ Lala Mustafa Paşa Spor Sarayı’nda gerçekleştirilen ödül töreniyle, DAÜ Öğrenci İşlerinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hüseyin Aktuğlu tarafından takdim edildi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER