banner37
banner22

DEVLET HARÇLARI ZAMLANDI VATANDAŞ İSYAN ETTİ(VİDEO)

banner25

VATANDAŞ, 4’LÜYE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Bakanlar Kurulu toplantısında gelir bütçesinde yer alan harçların günümüz koşullarına yönelik düzenlenmesi başlığı altında devletin gelir elde ettiği tüm harçlara yüzde 30 zam yapıldı. Vatandaş ise yapılan zamma öfkeli.. Kanal T haber, Ehliyet Dairesi’ne gitti, vatandaşların bu konudaki görüşlerini aldı Hükümete ateş püsküren vatandaşlar, özel sektör çalışanlarını hiç düşünmediklerini, harçlarda en azından bir hafta, on gün uzatılması gerektiğine dikkat çektiler. Ocak 2019’da devlete ödenecek harçlara zam geldi. Harçlara yapılan yüzde 30 zama karşı vatandaş, öfkesini Kanal t haber aracılığıyla duyurdu..

ZAMLAR, HÜKÜMET İÇİN BÜYÜK BİR EKSİDİR

Hükümetin genel olarak yaptığı çalışmalardan memnuniyet duyan bir vatandaş, son yapılan harç zamlarına ‘zamansız ve anlamsız’ olarak nitelendirdi

HÜKÜMET, ÖZEL SEKTÖRÜ DÜŞÜNEREK SÜREYİ UZATABİLİRDİ

Hükümetin, harçları zamlı yapmasının özel sektör çalışanları yönünden adil olmadığını düşününler de vardı. Hükümet en azından bir hafta on gün özel sektörü de düşünerek bu zamları uzatabilirdi.

Diğer yanda, yılın son gününde Ehliyet dairesi personelinin, yığılan ödeme kuyruğunda yoğun bir şekilde çalışması dikkatlerden kaçmadı.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 14:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner15