ELEKTRİK FATURALARI VATANDAŞIN CEBİNİ YAKTI

Soğuk kış aylarında gelen faturalar vatandaşı canından bezdirdi. KIB-TEK teknik sorun nedeniyle ocak ayının ilk haftası faturalandırma yapılamadı dedi ama bunun faturası vatandaşa acı oldu. Kanal T habere açıklama yapan elektrik mühendisleri odası genel sekreteri Ali Murat Cellatoğlu da KIB_TEK hatasını telafi etme yoluna gitti ama yeterli gelmedi dedi.

KIB-TEK  teknik sorun nedeniyle ocak ayının ilk haftası faturalandırma yapılamadı dedi ama bunun faturası vatandaşa acı oldu. Aralık ayı faturası vatandaşa geç ulaşınca tüketiciler gördükleri rakamlara inanamadı. Kanal T haber sokağa çıktı vatandaşa mikrofon uzattı. Kimi gelen faturadan şikayetçiydi, kimi de ne kadar fatura gönderseler de ödemek zorundayız diye konuştu.

Kanal T habere açıklama yapan elektrik mühendisleri odası genel sekreteri Ali Murat Cellatoğlu da KIB_TEK hatasını telafi etme yoluna gitti ama yeterli gelmedi dedi.

Bu duruma kendince çözüm üretenlerde yok değildi…

Gelen kabarık faturalar gözleri biranda ucuz enerjiye çevirdi. Her daim alternatif olarak gündemde olan Türkiye’den kablo ile elektrik projesi çözüm olacak mıydı. Bu sorununda cevabını elektrik mühendisleri odası genel sekreteri Ali Murat Cellatoğlu verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER