banner5

Elektrik kesintisi!

Elektrik kesintisi!
banner35

Ülkenin bazı bölgelerinde bugün elektrik kesintileri yaşanacak.

Ülkenin bazı bölgelerinde bugün elektrik kesintileri yaşanacak.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumundan yapılan yazılı açıklamaya göre elektrik verilmeyecek bölgeler şöyle:  

Geçitkale’de bugün elektrik kesintisi yapılacak

orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle bugün 09.00-14.00 saatleri arasında Kanizi Petrol Bölgesi ve Geçitkale Köy Camisine elektrik verilemeyecek.

Yeşilırmak ve Doğancı’da bugün elektrik kesintisi yapılacak

Ayrıca Yeşilırmak’ta, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle 09:00 - 13:00 saatleri arasında; Yeşilırmak, Yeşilırmak sınır kapısı ve bölgedeki su motorlarına elektrik verilemeyecek.

Doğancı’da ise, alçak gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle, 10:00-15:00 saatleri arasında; Doğancı Kooperatifi ve civarı, Doğancı İlkokulu ve civarı, Laika Tercan Sokak ve Ceylan Sokak’ın elektriği kesik olacak.

Girne’de elektrik kesintisi olacak

Orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle 09.00 – 14.00 saatleri arasında Karmi (Karaman), Karaman su pompaları, Sivil Havacılık ve Radar Askeri Tesisleri, Edremit’in Batısı (dağ kısmı), Meriç Erülkü Sitesi, GAÜ Erkek Yurdu, Edremit Köy İçi, Karmi Gazino ve Hideaway Club Hotel bölgesi ve Edremit Çemberine elektrik verilemeyecek.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER