banner37
banner57

Eski eşinin kıyafetlerini ateşe verdi

banner25

Eski eşinin kıyafetlerini ateşe verdi
banner29
banner66
banner67

Mağusa’ya bağlı Tuzla bölgesinde ayrıldığı eşine telefondan ulaşamayınca eşine ait eve girerek muhtelif kıyafetleri alıp bahçede ateşe veren Yusuf İmsaler mahkemelik oldu.

Mağusa’ya bağlı Tuzla bölgesinde aynı binada altlı üstlü kaldığı ayrıldığı eşine telefon ile ulaşamayınca öfkelenen Yusuf İmsaler eski eşine ait kıyafetleri toplayıp bahçede ateşe verdi.

Şikayet üzerine tutuklanan İmsaler bugün Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarıldı.

“Ev açma”, “Sirkat” ve “Kasti hasar” suçlamaları ile hakkında yürütülen soruşturmaya etki etme olasılığı bulunmadığı belirtilen zanlı İmsaler, yurt dışına çıkışı yasaklanıp seyahat belgelerine el konulması koşulları ile teminata bağlanıp yargılanıncaya değin serbest bırakıldı.

TENCERE VE KIYAFETLERİ ALIP ATEŞE VERDİ

banner69
Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Gökhan Yıldırım, mahkemede verdiği ifadesinde zanlı Yusuf İmsaler’in aynı binada yaşadığı ancak 5 yıldır ayrı olduğu eşine telefondan ulaşamadığı ve görüşemediği gerekçesi ile üst kattaki eski eşine ait kapalı ancak kilitsiz olan pencereden girip, girerken korniş ve perdeye hasar verdiğini kaydetti.

Zanlının ikametgaha girdikten sonra eski eşine ait dolaptan 15 adet kot pantolon, 2 adet deri ceket, 1 adet pardüse ve çok sayıda tişörtü sirkat ettiğini belirten Yıldırım, daha sonra mutfaktan tencereyi de alarak ortak kullanım alanı olan bahçede ateşe verip yakarak kasti hasara uğrattığını açıkladı.

Zanlının hakkında yürütülen soruşturmanın devam ettiğini ancak etki etme olasılığının bulunmadığını belirten Yıldırım, zanlının teminata bağlanmasını talep etti.

“50 DEFA ARADIM CEVAP VERMEDİ”

Mahkemede söz hakkı verilen zanlı “50 defa aradım, cevap vermedi. İçkiliydim” diyerek mahkemeden özür diledi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner15

banner18