banner37
banner57

Faiz Sucuoğlu: "Dış politikada bir olamamak en büyük zafiyetimiz"

banner25

Faiz Sucuoğlu: "Dış politikada bir olamamak en büyük zafiyetimiz"
banner29
banner66
banner67

Faiz Sucuoğlu: "Dış politikada bir olamamak en büyük zafiyetimiz"

UBP Milletvekili Faiz Sucuoğlu, dış politikada bir olunamadığını ve bunun ülke olarak en büyük zafiyet olduğunu söyledi.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Faiz Sucuoğlu, Kıbrıs TV’de yayınlanan ve Haluk Yerli’nin hazırlayıp sunduğu “Sabah Sabah” programına katılarak soruları yanıtladı.

“BİR KOSOVA OLAMADIK!”

Kıbrıs sorunu çerçevesinde dış politikaya değinen Sucuoğlu, ‘bir’ olunamamasından duyduğu rahatsızlığı dile getirerek “Bir Kosova olamadık” dedi.

Kosova’da insanların bağımsızlıkları ve tanınma mücadeleleri için bir olarak sokaklara döküldüğünü vurgulayan Sucuoğlu, “Biz bunu başaramadık, dış politikada bir olamadık” dedi.

“FİKİR BİRLİĞİ BİR KENARA ‘FİKİR YAKLAŞMASINI’ BİLE BECEREMEDİK”

banner69
Sağcısından solcusuna dış politikada çok fazla görüş olduğunu belirten Sucuoğlu, “Fikir birliğini bir kenara bıraktım, ‘fikir yaklaşmasını’ bile beceremedik” ifadelerini kullandı.

UBP Milletvekili Sucuoğlu, fikir birliğinin sağlanamamasını “en büyük zafiyetimizdir” şeklinde değerlendirdi.

DÜĞÜNLER... “TEBRİKLERDE TEMASTAN KAÇINALIM”

Öte yandan pandemi sürecine de dikkat çeken UBP Milletvekili Sucuoğlu, düğünlerin başladığını ve insanların bu dönemde çok dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Özellikle tebrik merasimi sırasında insanların temastan kaçınması gerektiğinin altını çizen Sucuoğlu, bir kişinin virüsü taşıması halinde düğündeki herkesin hasta olabileceğini söyledi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner18