banner5
banner57

Faiz Sucuoğlu: “Kapanmayan iş kollarında çalışanlar hemen aşılanmalıdır”

Faiz Sucuoğlu: “Kapanmayan iş kollarında çalışanlar hemen aşılanmalıdır”

UBP Milletvekili Faiz Sucuoğlu, koronavirüs aşılama kampanyasıyla ilgili açıklamalarda bulunarak, “Kapanmayan iş kollarında çalışanlar hemen aşılanmalıdır” dedi.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Faiz Sucuoğlu, koronavirüs aşılama kampanyasıyla ilgili olarak sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunarak, risk gurubunu oluşturan mesleklerin hızlı bir şekilde aşılanarak, öncelik verilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Sucuoğlu, kapanmada çalışmaya devam eden meslek gruplarının sağlık çalışanlarının olduğu gibi aşılanmak zorunda olduğunu ifade ederek, “Dün olumsuz örneği Polislerimizde yaşadık, onlarca polisimiz karantinadadır. Bu üzücü örneklerin yaşanmaması için, kapanmayan İş kollarında çalışanlar hemen aşılanmalıdır” dedi.

UBP’li vekil Sucuoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Değerli Dostlar, bulaştan korunmanın yolları artık herkes tarafından biliniyor ve kısmen de olsa uygulanmaya çalışılıyor. Esas önemli olan birinci derecede risk gurubunu oluşturan mesleklerin hızlı bir şekilde aşılanmasıdır. Hatta öncelik verilmesidir.

Polislerimiz, Market çalışanları, kasaplar, Fırın çalışanları, Kreş çalışanları, paket servisi yapanlar, Gümrük çalışanları, Banka çalışanları, Belediye çalışanları, Hava limanı çalışanları Vb.

Kısacası Kapanmada çalışmaya devam eden Meslek gurupları, Sağlık çalışanlarında olduğu gibi, öncelikle aşılanmak zorundadır. Dün olumsuz örneği Polislerimizde yaşadık, onlarca polisimiz karantinadadır. Bu üzücü örneklerin yaşanmaması için, kapanmayan İş kollarında çalışanlar hemen aşılanmalıdır.”

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18