Güzelyurt Belediyesi personeli pozitif: Virüsü nereden bulaştığı bilinmiyor

Güzelyurt Belediyesi personeli pozitif: Virüsü nereden bulaştığı bilinmiyor
banner35
banner66

Güzelyurt Belediye Başkanı Özçınar, belediye bünyesinde çöp kamyonu şoförü olarak çalışan bir şahsın PCR test sonucunun pozitif çıktığını söyledi. Özçınar, söz konusu şahsın virüsü nereden bulaştığının henüz tespit edilemediğini kaydetti.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, belediyenin temizlik şubesinde çöp kamyonu şoförü olarak görev yapan bir çalışanın PCR test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

ATEŞİ ÇIKTI, HASTANEYE GİTTİ… “NEREDEN BULAŞTIĞI BİLİNMİYOR”

Kıbrıs Postası’na konuşan Özçınar, personelin ateşinin çıkması üzerine hastaneye gittiğini, kendisine PCR testi yapıldığını ve test sonucunun pozitif çıktığını belirterek, belediye çalışanına virüsün nereden bulaştığının henüz tespit edilmediğini, Sağlık Bakanlığı ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

AİLESİ VE BELEDİYEDEKİ TEMASLILARI KARANTİNADA

Test sonucu pozitif çıkan belediye çalışanın ailesi ve son 3 gündür temas ettiği tüm belediye çalışanlarının temaslı takip kapsamında karantinaya alındığını kaydeden Özçınar, vatandaşların maskelerini mutlaka takarak sosyal mesafeyi korumaları ve hijyen kurallarına herkesin uyması çağrısında bulundu.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116