banner37
banner57

"Herkes Dalga Geçecek Biliyorum "

banner25

"Herkes Dalga Geçecek Biliyorum "
banner29
banner66

Erken öten motorun sesi kesildi: Andre Verissimo sevinirken liderliği kaybetti

SuperBike'ın Brezilya ayağında ilginç bir an yaşandı. Şampiyon sürücü Andre Verissimo, yarışı kazandığını düşünerek motosikletinin hızını kesti ve ayağa kalktı. Ancak bitiş çizgisine varamadan rakipleri tarafından geçilince liderliği kaybedip yarışı 3. olarak tamamladı.

SuperBike Evolution'ın Brezilya ayağı önceki gün yapıldı. Bu sezonun klasman lideri ve şampiyonu Andre Verissimo, yarışı yine önde götürüyordu. Bitiş çizgisine metreler kala Verrissimo, arkasında kimseyi göremeyince erken sevinmeye başladı. Motosikletinin hızını kesme pahasına ayağa kalkıp sevinç gösterisinde bulunan Verissimo, hızlı gelen iki rakibi tarafından geçildi.

banner69
Yarışı 3. olarak tamamlayan Verissimo, liderliği kaybetse de klasman şampiyonluğunu kazandı.

Yarış sonrası konuşan Verissimo, olayla ilgili "Dalga geçileceğimi biliyorum. Meme'lere (komik görseller) konu olacağım" diyerek kendiyle alay etti. Verissimo olay anını ise şöyle açıkladı: 

Geldiklerini görünce tekrar hızlanmaya çalıştım ama 3. vitesteydim ve gerçekten yavaşlamıştım. Motosikletim adeta ölü durumdaydı. Yanımdan geçip gittiler. Neyse, sorun değil. Önemli olan şampiyonluktu. Gün sonunda herkes mutlu 

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER