banner37
banner57

Hulusi Akar’dan net Doğu Akdeniz mesajı: “Herkes bilmeli; Türkiye artık öznedir!”

banner25

Hulusi Akar’dan net Doğu Akdeniz mesajı: “Herkes bilmeli; Türkiye artık öznedir!”
banner35
banner66
banner67

Doğu Akdeniz ile ilgili net mesajlar veren Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Artık herkesin bilmesi lazım, Türkiye uluslararası ortamda gerçekten bir özne haline gelmiştir" ifadelerini kullandı.

Türkiye Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AA Editör Masası toplantısında gündeme ilişkin soruları yanıtlıyor, değerlendirmelerde bulunuyor.

BAKAN AKAR'IN AÇIKLAMALARINDAN SATIRBAŞLARI;

Sözlerimin başında değerli izleyicilerimizi sevgiyle saygılar selamlıyorum. İçine girdiğimiz hafta zafer haftamız bizim. En içten duygularla kutluyorum.

banner69
Bizim dünyada bütün bölgelerde değişik alanlarda çeşitli krizler var. Çok ciddi dinamik gelişmeler söz konusu.

Bunun da ciddi şekilde zorluk getirdiğini görüyoruz. Bunun da büyük bir bölümünün İslam coğrafyasında olduğunu söylemek gerekiyor.

Artık herkesin bilmesi lazım, Türkiye Cumhuriyeti Devleti uluslararası ortamda gerçekten bir özne haline gelmiştir.

Geçmiş yıllardaki yaklaşımlardan farklı bir noktaya getiriyor kuantum fiziği. Hem askeri anlamda, hem diplomatik anlamda. Dostluk, düşmanlık muğlak bir hale geldi. Hibrit harekat, vekalet savaşları... Savaşta mıyız değil miyiz, çok değişik bir noktaya getirdi bizleri.

Bölgemizde şu anda içinde bulunduğumuz bölgede çeşitli siyasi krizlerle, çatışmalarla faaliyetlerimizi yürütmeye çalışıyoruz.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner15

banner18