Kanser hastalarına büyük yardım

Kanser hastalarına büyük yardım
banner35
banner66

Kocaismail: Kanser hastaları için özelden ücretsiz görüntüleme randevusu alınıyor

KHYD Başkanı Raziye Kocaismail, kanser hastaları için özelden ücretsiz görüntüleme randevusu alındığını belirtti.

Kanser Hastalarına Yardım Derneği (KHYD) Başkanı Raziye Kocaismail, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde ileriki tarihlere randevu verilen kanser hastalarına özelden ücretsiz MRI ve radyolojik görüntüleme randevusu aldıklarını kaydetti.

Kocaismail, yazılı açıklamasında, bir buçuk ayda kendilerine bu konuda başvuran hastalara özeldeki görüntüleme merkezlerinden, özellikle onkoloji uzmanlarının bulunduğu Yakın Doğu Üniversite (YDÜ) Hastanesi’nden ücretsiz randevu aldıklarını belirtti.

Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ndeki cihazlarda yaşanan sıkıntı nedeniyle hiçbir hastanın hayatını risk etmeyeceğiz diyen Kocaismail, “Geç verilen randevular için endişelenmeyin, çaresiz hissetmeyin… bize ulaşın… Hastaların sağlığı ve huzuru için başvuran her hastaya bu hizmeti sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Kocaismail, özelden alınan bu hizmet nedeniyle derneğin 57 Bin TL ek gideri olduğunu da ifade ederek, Kanser Hastalarına Yardım Derneği Tulips’e destek veren, giysi bağışıyla ilaç ve tetkiklerin maliyetinin karşılanmasına katkı sağlayan bağışçılara teşekkür etti.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116