banner37
banner57

KİÜ Rektörü Göksel Öğrencileriyle Bir Araya Geldi

banner25

KİÜ Rektörü Göksel Öğrencileriyle Bir Araya Geldi
banner29
banner66
banner67

Kıbrıs İlim Üniversitesi (KİÜ) Rektörü Ahmet Bülend Göksel, üniversite seçme döneminde online söyleşi gerçekleştirdi. Öğrencilerin büyük ilgi gösterdiği söyleşide Rektör Göksel, tercih yapacak öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

banner69
Kıbrıs İlim Üniversitesinin amacının “Kendini ve pratikliğini geliştirmiş; donanımlı bireyleri hayata kazandırmak” olduğuna dikkat çeken Göksel, “İş yaşamınızda mutlu olabilmeniz için, seçtiğiniz bölüm gönlünüzde olan bölüm olmalı. Ekonomik olması sizin için ön plandaysa, yaşadığınız şehirde veya bu şehre yakın olmalı. Üniversitenin nitelikli ve adını duyurmuş olması da iş hayatınızda oldukça önemli” dedi.

Kıbrıs İlim Üniversitesini tercih edecek olan öğrencilere üniversitenin teknik imkanlarından söz eden Ahmet Bülent Göksel, laboratuvar çeşitliliği ve uygulamalı derslerin büyük bir özveriyle işlenmesinin, KİÜ’nün butik bir üniversite olmasının avantajlarından olduğunu vurguladı. Kendi hayatından kesitlerle deneyimlerini aktaran Göksel, öğrencileri çalışmaya ve zorluklara karşı metanetli olmaya davet etti.

 Göksel, söyleşisini, “Ne olursanız olun, mesleğinizin en iyisi olun” öğüdü ile tamamlandı.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner15

banner18