banner57

KİÜ'ye İki Ödül Birden

banner25

KİÜ'ye İki Ödül Birden
banner35
banner66

Microsoft Teams'in Abardo uygulaması, Kıbrıs İlim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selman Arslanbaş ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Zalihe Yarkıner’i “Muhteşem Dijital Lider” ödülüne layık gördü.
Kıbrıs İlim Üniversitesi, geleceğin teknolojilerini üniversite bünyesinde kullanmaya ve dijital dünyayı öğrencileriyle buluşturmaya devam ediyor.
Gelişen teknolojilerin ilk kullanımı ise bizzat mütevelli heyet başkanı ve alanında uzman isimler tarafından yapılıyor.
Bu çerçevede Kıbrıs İlim Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Selman Arslanbaş ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Zalihe Yarkıner,  Abardo ile yüzlerce katılımcının bulunduğu platformda sanal konferans gerçekleştirdi.
Gerçekleşen konferansın ardından Abardo Şirketi sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile Kıbrıs İlim Üniversitesi yönetimini başarısından dolayı kutladı.
Açıklamada önce Abardo uygulaması tanıtıldı daha sonra “Kıbrıs İlim Üniversitesi Başkanı Sayın Selman Arslanbaş ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Zalihe Yarkıner, Abardo'yu kullanarak dünyanın dört bir yanından inanılmaz konuşmacıların, David Gibson, Hugh Blane, Martijn van de Veen, Hasan Atasoy, Emin Devrim Fidan ve Ayşe Deniz Özkan, bilgi birikimi ve tecrübelerini yüzlerce katılımcıyla paylaştığı olağanüstü bir uluslararası sanal konferans gerçekleştirdiler” denildi.
Abardo’yu kullandığı için Kıbrıs İlim Üniversitesi’ne teşekkürlerini ileten şirket yönetimi, “Bu ödüller sizlerin başarısını kutlamak için yola çıktı ve bir gün bizzat teşekkür edebilmeyi dört gözle bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
Abardo Şirketi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
“Abardo’nun misyonu, eğitim kurumlarını Microsoft Teams hesaplarını kullanarak kolay, profesyonel ve güvenli bir şekilde sanal konferanslar gerçekleştirmeleri için güçlendirmektir. Bugün, etkileyici iki liderin muhteşem çalışmalarını kutlamak istiyoruz. Kıbrıs İlim Üniversitesi Başkanı Sayın Selman Arslanbaş ve Mühendislik Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Zalihe Yarkıner, Abardo'yu kullanarak dünyanın dört bir yanından inanılmaz konuşmacıların, David Gibson, Hugh Blane, Martijn van de Veen, Hasan Atasoy, Emin Devrim Fidan ve Ayşe Deniz Özkan, bilgi birikimi ve tecrübelerini yüzlerce katılımcıyla paylaştığı olağanüstü bir uluslararası sanal konferans gerçekleştirdiler. Abardo'yu kullandığı için Kıbrıs İlim Üniversitesi'ne teşekkür ederiz ve platformumuz böylesi bir konferansı mümkün kıldığı için gerçekten mutluyuz. Bu ödüller sizlerin başarısını kutlamak için yola çıktı ve bir gün bizzat teşekkür edebilmeyi dört gözle bekliyoruz. Abardo, dünyanın her yerinden çalışanlar ve öğrencileri desteklemek üzere, Microsoft Teams hesaplarını kullanarak sanal konferanslar oluşturmaları, yönetmeleri ve konferanslarını tanıtmaları için eğitim kuruluşlarına ücretsiz olarak sunulmaktadır. Abardo, Microsoft Startups Desteği Programının bir parçasıdır - tüm desteği için Microsoft ekibi Amali de Alwis MBE FRSA Roberto Croci'ye teşekkürler.”

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19