KTEV ve Creditwest İşbirliği Devam Ediyor

Kuzey Kıbrıs bankacılık sektöründe 25. hizmet yılına giren Creditwest Bank, sosyal sorumluluk bilinci ile Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı ile işbirliğini sürdürerek 25 ihtiyaçlı ve başarılı öğrenciye geçen yıl olduğu gibi bu yıl da burs sağlıyor.

KTEV ve Creditwest İşbirliği Devam Ediyor

İlgili eğitim projesi için geçtiğimiz gün Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı yetkilileri Creditwest Bank yönetimini ziyaret ederek işbirliğinin ve projenin devamı için görüşme yaptı. 

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, toplumsal hayatı desteklemeye yönelik olarak yürüttükleri sosyal sorumluluk projelerinin en önemli parçasının eğitim alanı olduğunu ifade ederek KTEV ile yaptıkları bu işbiliği ile ihtiyaçlı ve başarılı öğrencilere destek olduklarını açıkladı.

Bir ülkenin gelişimi için işinde uzman,  kendine güvenen nesiller yetiştirmek gerektiğini belirten Zaheer, Kıbrıs’ta çok yetenekli çocukların var olduğunu ancak bu yeteneklerin açığa çıkması için desteğe ihtiyaç olduğunu ifade etti.

Zaheer, Creditwest Bank olarak KTEV’e sadece sponsorluk desteği vermekle kalmayıp burs programalarının daha etkin duyurulmasına destek vereceklerini ayrıca  Vakfın daha etkin ve modern yöntemlerle halktan bağış toplayabilmeleri için teknolojik altyapılarını kullandırmaya hazır olduklarını açıkladı.

Kıbrıs Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürü  Şevki Barutcu yaptığı konuşmada 2019 yılının hem Vakfın hem de Creditwest Bank’ın 25. Kuruluş yıldönümü olduğunu ve bu işbirliğinin Vakfın eğitim alanındaki faaliyetlerine önemli bir katkı yapacağına inandığını açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 13:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER