banner37
banner57

Maliye Bakanlığı: 20 Dönümlük arazi, Kıbrıs Türk Qatar Uluslararası İşbirliği ve Toplumsal Gelişim Merkezi’ne kiralanmadı

banner25

Maliye Bakanlığı: 20 Dönümlük arazi, Kıbrıs Türk Qatar Uluslararası İşbirliği ve Toplumsal Gelişim Merkezi’ne kiralanmadı
banner35
banner66
banner67

Maliye Bakanlığı 20 dönümlük arazinin, Kıbrıs Türk Qatar Uluslararası İşbirliği ve Toplumsal Gelişim Merkezi’ne kiralanmadığını açıkladı.

banner69
Maliye Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, yazılı basında yer alan bir gazetede bugün de çıkan ve Girne bölgesinde 20 dönümlük arazinin Devlet Emlak ve Malzeme Dairesi tarafından 10 yıllığına Kıbrıs Türk Qatar Uluslararası İşbirliği ve Toplumsal Gelişim Merkezi’ne kiralandığı iddia edilen haber tamamen asılsız, uydurma haber olup gerçekleri yansıtmadığını belirtti.

Açıklamada, söz konusu gazetenin, gerçeği yansıtmayan bu haberi, araştırmadan ve Maliye Bakanlığı’ndan herhangi bir bilgi alış verişinde bulunmadan ısrarla yayınlayarak kamuoyunu yanlış bilgilendirdiği belirtildi.

Açıklamada, “Maliye Bakanlığımızı ve Bakanlığa bağlı Daireleri itibarsızlaştırıcı, yanlış ve spekülatif söz konusu bu tür haberlere itibar etmemelidir” denildi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner18