banner37
banner57

Nişanlısı ve en yakın arkadaşı evlendi

banner25

Nişanlısı ve en yakın arkadaşı evlendi
banner29
banner66

Vildan Örnek, vefat eden nişanlısı Arda Öziri'nin en yakın arkadaşı ile evlendi

2018 yılında geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybeden ünlü oyuncu Arda Öziri’nin 6 yıllık nişanlısı Vildan Örnek, oyuncunun yakın arkadaşı Balamir Emrem ile önceki gün evlendi. Bu durum sosyal medyada gündem oldu.

Oyuncu Arda Öziri 27 Mayıs 2018'de geçirdiği motosiklet kazasında hayatını kaybetmiş, Rıza Kocaoğlu, Engin Altan Düzyatan gibi bir çok ünlü konservatuvar arkadaşı cenazede yer almıştı.

banner69
Genç oyuncu Arda Öziri’nin sevgilisi Vildan Örnek, yaşadığı acıyı sosyal medyada paylaşmış, cenazede Öziri’nin ailesinin yanından ayrılmamıştı. Vildan Örnek, Öziri’yle öldüğü zaman ayrı olduklarını, 6 aydır hiç konuşmadıklarını ilişkilerinin ise 2 yıl önce bittiğini söylemişti.

Arda Öziri'nin Akasya Durağın’dan rol arkadaşı Emrem, Öziri'nin eski nişanlısı Vildan Örnek ile evlendi. Arda Öziri’nin yakın arkadaşı olan iş insanı Cengiz Çolak, bu evliliğe isyan etti.

Cengiz Çolak, "Arkadaşlarınızı iyi seçin siz ölünce namusunuza göz dikebilirler" diyerek kızgınlığını dile getirdi. Balamir Emren’in sosyal medya hesabında Arda Öziri ile olan fotoğrafını kaldırmasını isteyen Çolak, “O fotoğrafı kaldırman için seni bir daha uyarmayacağım Balamir!” dedi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER