banner5

Sağlık Bakanı Ali Pilli: “Üst Komite ek tedbirler üretti”

Sağlık Bakanı Ali Pilli: “Üst Komite ek tedbirler üretti”

Ülke genelinde bu akşamdan itibaren kapanmaya gidileceği iddiaları üzerine Kıbrıs Postası’na konuşan Sağlık Bakanı Pilli, “Üst Komite toplanmış ve bir dizi ek tedbir üretmiştir. Üretilen kararlar birazdan açıklanacak. Bilinmesini isterim ki; ülkenin menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda her türlü tedbiri alıyoruz” dedi.

“Ülke genelinde bu akşamdan itibaren genel bir kapanmaya gidileceği” iddiaları üzerine Kıbrıs Postası’nın ulaştığı Sağlık Bakanı Ali Pilli, “Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi toplanmış ve bir dizi ek tedbir üretmiştir. Üretilen kararlar birazdan açıklanacak. Bilinmesini isterim ki; ülkenin menfaatleri ve çıkarları doğrultusunda her türlü tedbiri alıyoruz” dedi.

Üretilen ek tedbirler arasında “ülke genelinde bir kapanmanın olup olmayacağına” ilişkin soruyu yanıtsız bırakan Sağlık Bakanı, “gerekli açıklama birazdan yapılacak” ifadelerini kullandı.  

Ayrıca, Cumhuriyet Meclisi’nde temsil edilen tüm siyasi partilere teşekkür eden Pilli, “Siyasi partiler, geçmişte olduğu gibi şimdi de pandemi sürecinde bizlere destek olacaklarını yeniden teyit ettiler. Onlara yürekten teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

kAYNAK:KIBRIS POSTASI 

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18