banner37
banner57

Taçoy: 24 Kasım Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak, bir kez daha öğretmenlerimizle gurur duymak için önemli bir gün

banner25

Taçoy: 24 Kasım Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak, bir kez daha öğretmenlerimizle gurur duymak için önemli bir gün
banner35
banner66
banner67

Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, 24 Kasım tarihinin, hem Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamak, hem de bir kez daha öğretmenlerimizle gurur duymak için önemli bir gün olduğunu kaydetti.

banner69
24 Kasım Öğretmenler günü vesilesiyle mesaj yayımlayan Taçoy, üzerinde emeği olan tüm öğretmenleri minnet ve saygı ile andı; görevde olan fedakar öğretmen arkadaşlarına Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda yürüttükleri görevlerinde başarılar diledi ve günlerini kutladı.

Taçoy, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bu zor dönemde, öğretmenlerimizin fedakarlıklarını bir kez daha gördük. İhtiyacımız olan birlik ve bütünlüğümüz için, öğretmenin önemini anlatmama gerek yok. Bu ülkeyi yeniden ayağa kaldırmak için zor ve uzun bir yol bizi beklerken, eğitimin önemini de vurgulamak isterim.

Hayatın her alanında öğretmene çok ciddi görevler düşüyor. Kıbrıs Türk mücadele tarihi de öğretmenlerimizin fedakarlıkları ve başarı hikayeleri ile doludur”.   

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner18