banner2
banner11

Tango To Buddha yeni ismi ve yeni konsepti ile eğlence hayatına dönüyor

Tango To Buddha yeni ismi ve yeni konsepti ile eğlence hayatına dönüyor

Kıbrıs’ın eğlence hayatına bir yenisi daha ekleniyor. Elmas Tokay ve Uğur Pirecioğlu, kısa bir süre önce işletmesini aldıkları eski Tango To Buddha kulübü farklı bir isim altında ve yepyeni bir konsept ile ekim ayı içerisinde hayata geçirmeleri planlanıyor.

Eylül ayı içerisinde hizmete açmayı hedefledikleri mekânı, ülkede artan Covid-19 vakaları nedeniyle bir süre daha erteleme kararı alan Tokay ve Pirecioğlu, insan sağlığının her şeyden önce geldiğine değindi.

Ciddi bir yatırım yaptıklarını belirten işletme sahipleri, Kıbrıslı’nın özlem duyduğu kaliteli bir mekanı yeniden hayata geçirecek olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade etti.  

Açılacak olan yeni klübe, daha önceden İstanbul Reina Goya şimdi ise Ortaköy’ün en gözde mekanı olan Ruby Club işletme sahibi Çağın Keskin’in danışman olarak katkı sağlayacağına da dikkat çekildi.

Bu sene için mekânda bir yemek servisi olmayacağını fakat önümüzde ki sene için Türkiye’den 1-2 ünlü marka ile görüşmelerinin sürdüğünü belirten ikili, mekânın DJ’leri konusunda ise isim vermemekle beraber Türkiye’den ünlü isimlerin olacağının müjdesini verdiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner9