banner37
banner57

Tecavüz zanlıları 7 gün daha tutuklu kalacak

banner25

Tecavüz zanlıları 7 gün daha tutuklu kalacak
banner35
banner66
banner67

Tecavüz zanlıları 7 gün daha tutuklu kalacak

Dipkarpaz’da meydana gelen tecavüz olayı ile ilgili tutuklanan 3 zanlı hakkındaki tutukluluk süresi 7 gün daha uzatıldı.

Dipkarpaz köyünde infiale neden olan tecavüz olayı ile ilgili tutuklanan İ.G, S.D. ve S.Ç. hakkındaki polis soruşturması devam ediyor.

Zanlı İ.G. “16 yaşından küçük kızla cinsi münasebet”, “ırza geçme”, “zorla alıkoyma”, “vahim zarar” ve “cinsel istismar”, S.D. ve S.Ç. ise ilk etapta “ırza geçme” suçlamaları bugün ek tutukluluk talebi ile İskele’de mahkeme karşısına çıkarıldı.

banner69
Polis subayı temin edilen 5 günlük tutukluluk süresi içerisindeki icraatlarını anlattı. 31 haftalık hamile kızın karnındaki bebeğin babasının tespiti için DNA araştırması amacı ile zanlıların kan örnekleri ile birlikte soruşturma sırasında bilgilerine getirilen bir iddia üzerine vatani görevini yapan bir şahsın daha kan örneğinin temin edildiğini açıkladı.

Polis subayı zanlıların serbest kalması halinde titizlikle yürütülen soruşturmanın etki altında kalacağını ifade ederek zanlıların 8 gün daha poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkeme zanlıların tutukluluk süresinin 7 gün uzatılmasına karar verdi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18