banner37
banner22

UBP Lefkoşa İlçe Toplantısı yapıldı...

banner25

UBP Lefkoşa İlçe Toplantısı yapıldı...
banner35

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçesi İstişare Kurulu toplantısı  yapıldı.

UBP Tüzüğü’nün 86 ve 87’nci maddelerine uygun olarak yapılan toplantıya katılanlara aralarında “nasıl bir ilçe?” “Nasıl bir UBP Gençlik Kolları?” “Nasıl bir UBP Kadın Kolları?” “Nasıl bir yönetim görmek isteniyor?” gibi soruların da olduğu 28 maddelik bir anket yapıldı.

Bunun üzerine söz alan üyelerin söyledikleri divan tarafından kayıt altına alındı.

Ortaya konulan görüşler önümüzdeki hafta MYK’da görüşülmek üzere Parti Genel Merkezi’ne gönderilecek.

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanı Sadık Gardiyanoğlu istişare toplantısında yaptığı konuşmada, “önlerinde duran en büyük hedefin 2020 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmak olduğunu” belirtti.

Gardiyanoğlu, “bu bağlamda örgütleri daha aktif çalışır duruma getireceklerini, çağdaş tüm olanaklardan yararlanacakları ve vatandaşa neden Cumhurbaşkanı’nın değişmesi gerektiğini en iyi şekilde anlatacaklarını” kaydetti.

Ulusal Bilik Partisi Genel Sekreteri Hasan Taçoy da konuşmasında “tüm ilçelerin çalışmalarını takdirle izlemekte olduklarını belirtti ve “ancak olanla, yapılanla yetinmeyecek, daha ileriye gitmek için daha çok çalışacak, daha çok iş yapacağız” dedi.

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar da konuşmasında, “ UBP’nin örgütlenmesini çağdaş olanakları da kullanarak çok daha ileri götüreceğini” vurguladı.
Tatar, “UBP’nin temel amaçlarının belli olduğunu, halka hizmet için çalışmalarına devam ettiklerini de ifade etti ve şöyle konuştu:

“Birlik içinde, bir birimizi sayarak, severek hedeflerimize doğru ilerleyeceğiz. Başaracağız çünkü inanıyoruz ve kararlıyız. Başaracağız çünkü Devletimize bağlıyız, ülkemizi ve halkımızı seviyoruz. Başarmak zorundayız çünkü bu ülkeye hizmet veren, eserler meydana getiren tek partinin UBP olduğunu artık herkes biliyor.”

Ulusal Birlik Partisi Onursal Başkanı 3’ncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu da konuşmasında “sağlam örgüt yapısı, halka verdiği değerle UBP’nin bugünlere kadar başarıdan başarıya koşarak geldiğini” belirtti ve şöyle konuştu:

“Dağdaki dumanı gizleyemezsiniz. Çölde deveyi saklayamazsınız. Hizmetler de öyledir. Saklanamaz. Gizlenemez. UBP bu ülkeye büyük hizmetler yapmıştır ve yapmaya devam edecektir.

İlçe istişare kurulunda örgüt başkanlığında 32.yılını dolduran Taner Savun’a plaketini 3’ncü Cumhurbaşkanı Derviş Eroğlu tarafından verildi.

UBP’ye uzun yıllar hizmet veren Arif Çocuk’a plaketi ise Genel Başkan Ersin Tatar tarafından sunuldu.

Gecenin sonunda ise Onursal Başkan Derviş Eroğlu’nun doğum günü kutlandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18