banner5

Ünal Üstel yeniden işbaşı yaptı

Ünal Üstel yeniden işbaşı yaptı

Ulaştırma Bakanı Ünal Üstel, karantina merkezindeki izolasyon sürecini tamamladıktan sonra son PCR testinin de 'negatif' çıkmasının ardından Bakanlıkta işbaşı yaptı.

Temaslı olması nedeniyle karantina merkezinde izolasyon altına alınan Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Dt. Ünal Üstel, süreç boyunca yapılan her üç PCR testinin de negatif çıkmasının ardından bugün bakanlıktaki görevinin başına döndü.

Bakan Ünal Üstel, Girne Akçiçek Hastanesi’nde Koronavirüs aşısı olduktan sonra, kısa süreli olarak görüştüğü hastane başhekiminin PCR testinin pozitif çıkmasının ardından temaslı olması nedeniyle karantinaya alınmıştı.

Ünal Üstel, izolasyon altında bulunduğu dönemde geçmiş olsun dileklerini gerek telefon ederek gerekse mesaj atarak ileten herkese teşekkürlerini iletti. Bakan Üstel, toplum olarak sıkıntılı bir dönemden geçildiğini belirterek, Koronavirüs salgınını alt etmek için kapanma dönemindeki kısıtlamalara riayet edilmesini, ülkede yaşayan herkesin maske, mesafe ve hijyen kuralına istisnasız bir şekilde uyması gerektiğini belirtti.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18