banner5
banner57

Defne Samyeli: Ben de şiddete uğradım!

Defne Samyeli: Ben de şiddete uğradım!

Defne Samyeli menajeriyle toplantı yaptığı Cihangir'de objektiflere takıldı. Samyeli, "Ben de dahil şiddete uğramayan kadın yoktur" dedi

Bir mekandan kucağındaki yiyecek poşetleriyle maskesiz olarak çıkan oyuncu Defne Samyeli, kadına karşı şiddetin zihinsel devrim ve eğitimle önleneceğini söyleyip, "Ben de dahil şiddete uğramayan kadın yoktur ama ben fiziksel şiddete uğramadım" dedi.

Sadece kadına değil, her canlıya şiddetin karşısında olduğunu söyleyen Defne Samyeli, şiddete uğradığını ancak fiziksel olarak şiddete maruz kalmadığını söyleyip sözlerine şöyle devam etti; "Sadece kadına değil, canlıya, erkeğe, herkese karşı psikolojik sosyal, ekonomik, fiziksel şiddetin tümden değiştirilmesi için bu zihniyet devrimi içerisinde nasıl yetiştirildiğimiz ve eğitimin rolünün çok büyük olduğuna inanıyorum."

"Bunun için pek çok laf söyleniyor ama kalıcı adımların atılması çok zor. Kadınlar korunmuyor ki ceza caydırıcı olsa ne önemi var? Kadınlar gidip şikayet ediyorlar 'Bu adam beni öldürecek bakın' diye ve sonra kadınlar öldürülüyor. Mantalite devrimine ihtiyaç var diyorum. Ben de mutlaka şiddete uğramışımdır, uğramayan kadın yoktur ama fiziksel şiddete uğramadım."

'KONSERLERE AĞIRLIK VERECEĞİM'

Rol aldığı dizinin tadında bittiğini ve üzgün olmadığını anlatan Defne Samyeli, ayrıca uluslararası bir film projesi ile ilgili olarak toplantı yaptığını belirtti. "Televizyon programları ve konserlere ağırlık vereceğim bu ara" diyen Defne Samyeli, şöyle konuştu: Evet dizi bitti, üzgün falan değilim bence tadında bitti. Seyircinin reyting olarak fazla kucaklamadığı projeler hem yapım şirketlerini hem de kanalları yoruyor."

"Tadında bitmesi iyi oldu. Ben yazın sahnede olacağımı düşünüyorum içimden bir ses öyle söylüyor. Yeni projelerin de hayallerim var. Güzel bir uluslararası film projesi var, onun çalışmalarını yapıyoruz. Bizim hayatımız güzel keyfimiz yerinde."

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18