banner2

DİZİLERİN YENİ BÖLÜMLERİ NEDEN YAYINLANMIYOR?

DİZİLERİN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

DİZİLERİN YENİ BÖLÜMLERİ NEDEN YAYINLANMIYOR?

Türkiye’nin içinde bulunduğu yoğun ekonomik bunalım dizileri de vurdu. Bir çok şirket reklam harcamalarını azaltma kararı aldı ve 2019 yeni sezonunda kanallar ile reklam anlaşması imzalamadı. Şuanda özel kanallar reklam gelirlerinin bir çok kalemini kaybetti. Gelen bazı açıklamalara göre özel kanalların aldığı ortak karara göre 21 ocak 2019’a kadar dizilerin yeni bölümü yayınlanmayacak.

2018 ocak ayında ise Atv’nin Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yapımcısı Fark Film ile Atv arasında sözleşme bir türlü imzalanamamış ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi diğer dizilerin aksine 2 hafta yayına alınamamıştı. En sonunda 23 ocakta fiyatlar belli olunca Fark Film dizisinin yayın haklarını Atv’ye vermişti.

Ocak 2019 Diziler Ne Zaman Başlayacak?

Söz 66. Bölüm (Yeni Bölüm) Ne Zaman Yayınlanacak?

Söz dizisi 66. bölüm 3 haftalık aranın ardından 21 ocak pazartesi günü ekranlarda olacak. Bilindiği üzere Söz dizisi 65. bölümü ile 24 aralık pazartesi akşamı ekranlara gelmişti. Tims B Yapım set çalışanlarına 3 haftalık ara olduğunu bildirdi ve set yılbaşı tatiline girdi.

Çukur 49. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur dizisi set ekibi ve oyuncuları 9 ocak pazartesi günü yeniden sete çıktı. Çekimler hastahane sahneleri ile başladı

Yasak Elma Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yasak Elma dizisi başrol oyuncusu Eda Ece Yasak Elma dizisinin 21 ocak pazartesi günü tekrar yayın hayatına başlayacağını açıkladı.

Yasak Elma dizisi 29. bölümde diğer diziler gibi 21 ocak pazartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Fox Tv ile yapılan görüşme sonrasında Yasak Elma dizisi de sıkıntısız olarak 21 ocakta tekrar yayında olacak.

Eşkıya 122. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne yazık ki diğer diziler gibi kesin olarak 22 aralık salı 122. bölümü ile ekranlarda olacak diyemiyoruz; zira dizi maddi olarak çok fazla masraflı. Tam maliyetinin çıkması için reklam gelirlerinin bir rayına oturması lazım. Reklam bütçeleri düşerse Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için final kararı verilmesi bile söz konusu

Kadın Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Kadın 46. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Kadın dizisi 22 aralık salı akşamı yeni bölümü olan 46. bölümü ile ekranlarda olacak. Kadın dizisi yapımcısı set ekibine 3 hafta ara verildiğini tahminin 15 ocaktan sonra sete çıkarılacağını açıkladı.

Sen Anlat Karadeniz Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak 37. Bölüm

Sen Anlat Karadeniz dizisi setinden edindiğimiz bilgiye göre Sen Anlat Karadeniz oyuncuları Trabzon’dan bu sürpriz tatilden sonra ayrılmışlar. Ocak ayının ortasından sonra Sen Anlat Karadeniz set ekibi tekrar 39. bölüm ve sonraki bölüm çekimleri için bir araya gelecekmiş. Sen Anlat Karadeniz 37. bölüm ise 23 ocak çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

Avlu 27. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Avlu Neden Yayınlanmıyor?

Avlu 27. Bölüm 24 ocak perşembe akşamı 20:00’da yayınlanacak. Avlu dizisi oyuncuları da şuanda yıl başı tatilinde ve 20 günlük bir tatil sonrası bomba gibi yeni bölümleri çekmeye devam edecekler. Bu sezon yılbaşı tatili reklam anlaşmalarında verilen düşük rakamlar yüzünden geç başlayacak. Bir nevi ekonomik kriz Türk dizi sektörünü vurdu diyebiliriz.

Çarpışma 7. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Ay Yapım’ın tutunmaya çalışan yeni dizisi Çarpışma’nın set ekibine ve oyuncularına 10 ocak perşembe günü yeniden sete çıkılacağı açıklandı. Çarpışma 7. Bölüm 24 ocak perşembe akşamı 21:00 da izleyicisi ile buluşacak.

ir Zamanlar Çukurova 17. Bölüm Yayınlanacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova 17. bölüm normalde 3 ocak perşembe akşamı yayınlanacaktı ancak diziler 3 haftalık bir araya girdiği için Bir Zamanlar Çukurova’da yayınlanmayacak. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm 24 ocak perşembe 21:00 da yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizi set ekibi 3 haftalık tatile aldırmadan kanallar arası anlaşma erken bitebilir mantığı ile 4 ocak cuma günü çekimlere başlanacak. Bir Zamanlar Çukurova dizisi eğer 24 ocak perşembe günü yayına girerse 4 bölüm stok ile çekimlere devam edecek.

Muhteşem İkili 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Muhteşem İkili dizisi yıl başı arasından sonra gün değiştirecekmiş. Bize gelen bilgilere göre Muhteşem İkili dizisinin 11 ve 12. bölüm çekimleri için 10 ocak perşembe günü sete çıkılacak. Muhteşem İkili’nin yeni günü salı olacak. Muhteşem İkili eğer salı akşamları yayınlanırsa 22 ocak salı akşamı 10. bölümü ile ekranlarda olacak.

Bizim Hikaye 54. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Çukurova 54. bölüm 24 ocak perşembe akşamı yeni bölümü ile ekranlarda olacak. Şuanda aldığımız bilgilere göre Bizim Hikaye kesin olarak 3 hafta araya girmiş.

Gülperi 17. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Gülperi dizisi bilindiği üzere 16. bölümü ile 28 aralık cuma akşamı izleyicisi karşısına çıkmıştı; ancak Gülperi dizisi 17. bölüm ne yazık ki yıl başından sonra 4 ocak cuma akşamı ekranlarda olamayacak. Gülperi dizisi zorunlu olarak 3 haftalık tatile girdi. Gülperi dizisi 17. bölümü ile 25 ocak cuma akşamı izleyicisi karşısında olacak.

İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisi 68. bölümü ile 28 aralık 2018 cuma günü izleyicisi karşısına çıkmıştı. İstanbullu Gelin dizisi 69. bölümün 4 ocak 2019 cuma akşamı yayınlanması bekleniyordu ama İstanbullu Gelin dizisi üç hafta yayına ara verdi.

İstanbullu Gelin dizisi set ekibi 2019’a girmeden çekimlere ara verdi. İstanbullu Gelin dizisinin 70. bölüm çekimlerinin ise 9 Ocak çarşamba günü başlayacağı set ekibine net olarak bildirildi.

Arka Sokaklar 502. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Arka Sokaklar 502. Bölümün 4 ocak cuma akşamı yayınlanması bekleniyordu ancak kanalların anlaşması gereği Arka Sokaklar dizisi 3 hafta tatile girdi. Tatil Arka Sokaklar dizisinde 25 ocak cuma akşamı bitecek. Arka Sokaklar 502. Bölüm 25 ocak cuma 21:00 da Kanal D ekranlarında olacak.

Kızım 16. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Tv8’in sevilen dizisi Kızım 16. bölümü ile 4 ocak cuma akşamı yayında olamayacak; Kızım dizisi 4 ocak cuma günü tekrar bölümü ile ekranlara gelirken Kızım dizisinin yeni bölümü diğer kanallar ile yapılan anlaşma gereği 25 ocak cuma akşamı yayında olacak.

İkizler Memo Can 11. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

İkizler Memo Can dizisi 11. bölümü ile ocak ayı sonunda yeniden yeni bölümü ile ekranlarda olacak. İkizler Memo Can dizisi yapımcısı Erler Film hem Arka Sokaklar hemde İkizler Memo Can dizisi için üç haftalık arayı onayladı. İkizler Memo Can dizisi 3 haftalık aranın ardından 26 ocak cumartesi akşamı yayında olacak.

Erkenci Kuş 27. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Erkenci Kuş 27. bölüm verilen üç haftalık aranın ardından 26 ocak cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Erkenci Kuş dizisi üç haftalık arada senaryo çalışmalarına ağırlık vererek hazırlanacak. Erkenci Kuş dizisi 5 ocak cumartesi günü 27. bölümü ile yayında olmayacak

Savaşçı Ne Zaman Başlayacak?

Savaşçı dizisi İç Anadalu’da görülen soğuk ve sert kış şartları nedeniyle diğer dizilerden bir hafta önce yılbaşı tatiline girdi. Bu da Savaşçı dizisinin 3 haftalık tatilden ilk dönecek dizi olduğu anlamına gelir. Savaşçı dizisi muhtemelen 60. bölümü ile 20 ocak 2019 pazar akşamı ekranlara geri dönecektir.

Bir Litre Gözyaşı Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Litre Gözyaşı dizisi 30 aralık pazar akşamı 13. bölümü ile ekranlara geldi. İzleyici Bir Litre Gözyaşı dizisini 6 ocak pazar akşamı izlemek istese de Bir Litre Gözyaşı dizisi 27 ocak pazar akşamına kadar tatilde. Bir Litre Gözyaşı 14. bölümü ile 27 ocak pazar 21:00’da yeni bölümü ile ekranlarda olacak

Elimi Bırakma 24. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Elimi Bırakma dizisi bir Trt 1 dizisi olmasına rağmen set ekibi ve oyuncular bir hafta yıl başı tatiline çıktılar bu nedenle Trt 1 dizisi Elimi Bırakma bir hafta tatilin ardından 6 ocakta değil 13 ocak pazar akşamı 24. bölümü ile Trt 1 ekranlarında olacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER