banner5
banner57

Hazar Ergüçlü: Onur ile kendim olmayı öğreniyorum

Hazar Ergüçlü: Onur ile kendim olmayı öğreniyorum

Hazar Ergüçlü, Marie Claire dergisine yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile ilgili şunları söyledi: “Onur beni hep anda tutuyor. Normal sohbet ederken öyle bir şey söyler ki, aklında başka bir şey varken konuşmak söz konusu değildir. Bir cümlede anlatırsam, onunla kendim olmayı ve bununla gurur duymayı öğreniyorum.”

Marie Claire dergisine konuşan Hazar Ergüçlü pandemi döneminin kendisini çok değiştirdiğini söyledi. İşte yaptığı çarpıcı açıklamalardan satırbaşları...

Kamerayı çok seviyorum. Değiştim, rahatladım artık. Daha cesurum ve netim.

Son bir senede çok fazla şey yaşadım. Bir yere gidememekten, maske takmak zorunda olmaktan, bir mekana gidip dans edememekten bunaldım. Zincirlerimden kurtuldum ben de değiştim. Artık birçok şey umurumda değil. Beni kırmak eskisi kadar kolay değil.

Müthiş rahatladım. Çok pizza yiyorum. Biraz kilo alsam da “Olduğum gibi güzelim” diyebiliyorum. Ya da sivilcem olması güzel hissetmeme engel olmuyor.

Yalan söylemeyeceğim. Pandemi beni içten içe mutlu ediyor. Evet, insanlık korkunç bir şeyle boğuşuyor olabilir. Ben de aynı karamsarlık içindeyim ama mutluyum. Sağlam hissediyorum.

Magazin haberlerine asla bakmıyorum. Benimle ilgili haberlere harcayacak vaktim yok.

’Kuzey Güney’deki ‘Simay’ karakterini oynarken zorlanmıştım. Çok küçüktüm. Ben ve rolüm arasında bir fark olduğunu anlamıyor, karakteri kendimden ayıramıyordum.

Çok spor yapmak gelmiyor içimden. Adım sayım var, günlük olarak onu tamamlamaya dikkat ediyorum. Günde mutlaka 400 kalori harcıyorum. Kendime bakmayı, yemek yapmayı seviyorum.

Hazar Ergüçlü 2.5 yıldır aşk yaşadığı yönetmen Onur Ünlü'den çok şey öğrendiğini söyledi. Hazar Ergüçlü 2.5 yıldır aşk yaşadığı yönetmen Onur Ünlü'den çok şey öğrendiğini söyledi.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18