banner5

İbrahim Tatlıses'in 'büyü' iddialarına eski eşi Adalet Sara'dan yanıt: İftira!

İbrahim Tatlıses, Gülçin Karakaya ile birlikteliğinin sona ermesine sebep olarak eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses'i gösterdi. Ünlü şarkıcının, 'büyü' iddiasının ardından Adalet Sara da suskunluğunu bozdu

İbrahim Tatlıses'in 'büyü' iddialarına eski eşi Adalet Sara'dan yanıt: İftira!

brahim Tatlıses, asistanı Gülçin Karakaya ile evlenme hazırlığı yaparken sessiz sedasız bir ayrılık yaşamıştı. Karakaya'yı çok sevdiğini söyleyen Tatlıses, bir süredir kavgalı olduğu oğlu Ahmet Tatlıses ve eski eşi Adalet Sara nedeniyle Karakaya'dan ayrıldığını iddia etti. Tatlıses, eski eşi ve oğlunu büyü yapmakla suçladı.

"DOMUZ YAĞI SÜRDÜLER"

Ünlü şarkıcı, eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses'in kendisine ait olan Bodrum'daki evine büyü yaptıklarını ileri sürdü. Tatlıses, "Bodrum'daki evime domuz yağı sürmüşler... Yoksa ben burada çekirdek ailemi kurmuştum evleniyordum. Kız 48 kiloya düşmüş kahroluyorum." dedi.

"İFTİRA"

Ahmet Tatlıses'in ardından Adalet Sara da suskunluğunu bozdu. Sara, "Maddi ve manevi gerçekle alakalı olmayan yalan, iftira ve hakaretlere maruz bırakılıyorum" dedi.

"7 TANE DÜKKAN BATIRDI!"

Eski eşinin paylaşımın ardından ünlü türkücü, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Adalet Sara'yı da eleştiren Tatlıses, "45 senedir ayrılmışım, 45 senedir maaş ödüyorum. Bir maaş ödemesem şirketi karıştırıyorlar. Oğluna yedi dükkan verdim, hepsini batırmış neyin helalliği. Benim hiçbir evladım mağdur olmamıştır, hiçbir evladımı mağdur etmedim. Ben hiçbir kadını mağdur etmem. Ben Adalet Hanım'dan 45 senedir ayrıyım bir tek dini nikahımız düşmemiştir. O oğlum dediğim var ya Ahmet… En büyük ihaneti yapan o 7 tane dükkân verdim. En güzel dükkanları batırdı, istediği her yeri verdim. Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. 70 yaşında adam sahneye çıkıyorum. Ne zaman çıktım, para kazanmaya başladım yine başladılar… Canıma yetti artık. Sağlığımla mı uğraşayım onlarla mı uğraşayım ne yapayım artık. Merhamet edin bana biraz…" dedi.

"ADINI DUYMAK İSTEMİYORUM!"

Zehir zemberek sözlerini sürdüren Tatlıses, "Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. Bir tek en büyüğü hariç… Bir insana yedi dükkan verirsin yedisi de batar mı? Onun ismini bile duymak istemiyorum. Bodrum’dan çıktım geliyorum bana çok ağır laflar etti. Onları şimdi söylemeyeceğim." ifadelerini kullandı.

"ŞİRKETİN KASASINI BOŞALTTI"

Oğluyla ilgili şoke edici iddialarda bulunan Tatlıses, "Hastaneye gitti, eğer bir damla gözyaşı döktüysem… İhanete uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşalttı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Neden benim ellerim kasılıyor, ‘hep içime atıyorum’ diye. Adalet Hanım senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim oturuyorsun." diye konuştu.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner18