banner5

Kocasının ihanetini sosyal medya canlı yayınında ifşa etti!

Kocasının ihanetini sosyal medya canlı yayınında ifşa etti!
banner35
banner66

TikTok’ta ‘lurveniaofficial’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın kocasının ihanetini sosyal medyada yaptığı canlı yayınla saniye saniye gösterdi. Evlilik yıl dönümleri olmasına rağmen kocasının başka bir kadınla buluştuğu anları gösteren kadının gönderisi kısa sürede 5 milyon görüntülenmeye ulaştı.

TikTok’ta yaptığı ihanet paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken bir kadın kocasının evlilik yıl dönümünde başka bir kadınla görüştüğü anları gösterdi. Evden çıktıktan sonra kocasını takip eden kadın adım adım ihanetle yüzleşmek zorunda kaldı. Sosyal medyadan açtığı canlı yayın büyük ilgi toplarken ihanete uğrayan genç kadın ise, “Artık söyleyebileceğim hiçbir şey yok. Ona bir şans verdim ve o hala aynı. Birlikte kutlamamız gereken yıl dönümümüzde ihanet damgası vurdu” dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

Kocasının kendisine sürekli olarak yalan söylediğini ispat etmek isteyen kadın sosyal medya canlı yayını sırasında eşine telefon etti. Telefona açan kocasına “Neredesin” diye soran kadın, “Şu an toplantıdayım. Aramanı açmadıysam meşgulüm demektir. Cevap vermiyorsam aramaya devam etmenin ne gereği var?” diye konuştu.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116