banner37
banner57

Merve Boluğur'un gizemli aşkı

banner25

Merve Boluğur'un gizemli aşkı
banner29
banner66
banner67

Şimdilerde şarkıcılığa soyunan Merve Boluğur, yeni bir aşka yelken açtı. Burak Dayı ile ilişkisini altı ay önce bitiren güzel oyuncu, sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı. Boluğur'un gizemli sevgilisinin kim olduğu ise merak konusu oldu.

Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliklerini sonlandırdıktan sonra hiçbir projede yer almayan ve sosyal medyayı aktif olarak kullanan güzel oyuncu, son olarak bir Youtube kanalı açmış ve yayınladığı videolarda özel hayatıyla ilgili deneyimlerini takipçilerine aktarıyordu. Yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Merve Boluğur, aşık oldu. Boluğur, sevgilisinin yüzünü göstermediği bir fotoğrafını paylaşarak, birlikteliğini ilan etti.

Burak Dayı ile ilişkisi altı önce noktalayan oyuncu, sevgilisi ile birlikte yer aldığı bu fotoğrafı ateş emojisiyle paylaştı. 33 yaşındaki Boluğur'un gizemli sevgilisinin kim olduğu ise henüz belli değil.

'GEL YAMACIMA'

Boluğur, geçtiğimiz haftalarda Instagram'dan gelen soruları cevaplamıştı. Oyuncu; bir takipçisinin, "Beni özlüyor musun?" sorusuna "Gel yamacıma" yanıtını vermişti.

"Hiç tıp okumayı düşündün mü? Analitik bir zekaya sahip olduğunu düşünüyorum" sorusuna ise "Çok teşekkürler, O kadar sabıra sahip olduğumu düşünmüyorum. 6 sene gibi bir zaman" şeklinde cevaplamıştı.

'DOĞALLIK HOŞUMA GİDİYOR'

banner69
Boluğur, dış görünüşüyle ilgili sorulara da cevap vermekten kaçınmamış ve "Kaşlarını neden almıyorsun?" sorusuna, "Bu aralar doğallık hoşuma gidiyor" diye yanıt vermişti.

Merve Boluğur, kendisi gibi seksi bakmak isteyenlere de “Kafanı eğ, ben buyum işte de, içindeki kadını çıkar" tavsiyesinde bulunmuştu.

KAHKAHALARI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Zaman zaman kahkahalarıyla sosyal medyada gündem olan Boluğur, bir takipçisinin, "Ruh hastası gibi gülüyorsun. Çok hoşuma gidiyor lütfen değiştirme!" yorumuna da kayıtsız kalmadı. Oyuncu, "Öyle söyleme... Dünyanın en çekici gülümsemesi" demişti.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18