banner2

'Popun Kralı' Michael Jackson hakkında şoke eden iddialar

'Popun Kralı' Michael Jackson hakkında şoke eden iddialar

Jackson ölümüne kadar uzunca bir süre çocuk istismarı iddialarına maruz kalmıştı. Bir gazetecinin bu konu hakkındaki sorusuna ise "Çocuklarla aynı yatağı paylaştığını, onlara uykularından önce sıcak süt ısıtıp verdiğini ancak bunun farklı bir anlam içermediğini" söylemiş ve tepki çekmişti.

Jackson'ın 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde hayvanat bahçesinden lunaparka kadar çocuklara yönelik pek çok eğlencenin yer aldığı ve çocukların kaldığı iddiaları da tartışmalara yol açmıştı.

şte bu istismar iddiaları ile ilgili olarak HBO kanalında 'Leaving Neverland' adlı bir belgesel yayınlandı.

Belgeselde çocukken Jackson'un 'Neverland' adlı California'daki çiftliğinde kalan Wade Robson ve James Safechuck yaşadıklarını anlattı. 

İşte o belgeselde şoke eden 10 itiraf...

Jackson o zamanlar 10 yaşındaki James ile bir kola reklamında, 7 yaşındaki Wade ile de dans yarışması sonrasında tanışmıştı. İki çocuğun annesi de Michael'ın onlara bir baba gibi davrandığını iddia etmiş ve Jackson'ın 'Neverland' adlı çiftliğinde kalmalarına izin vermişti. Çocuklar Jackson ile aynı odada kalmış ve anneler bunun tamamen normal olduğunu düşündüklerini belirtti.

Jackson'ın kurbanları evde gizli bölmeler olduğunu ve burada cinsel istismara uğradıklarını belirtti. 

Çok sayıda hizmetçinin yer aldığı çiftlikte iddialara göre Jackson yakalanmamak için koridorlara ziller koymuştu. Böylelikle birisi geldiğinde hiç kimse ne olduğunu anlayamıyordu.Taciz ettiği çocukları ailelerinden uzaklaştırmaya çalışmış.

İddialara göre Jackson çocuklara sürekli olarak kimseye ama özellikle kadınlara güvenmemesini söylemiş ve kendi annelerinden uzaklaştırmaya çalışmış.

James Safechuck'ın belgeseldeki açıklamalarına göre Jackson takıları sevdiğini bildiğinden sürekli olarak ona hediyeler almış ve kendisiyle 'gizli bir törenle' evlenmiş.Sürekli olarak Macaulay Culkin ile ilgilenmiş.

Wade'in iddiasına göre ailesi Jackson'dan 'Black or White' adlı şarkının klibinde yer alması için onay almıştı ancak onun yerine 'Evde Tek Başına' serisinin yıldızı Macaulay Culkin oldu ve onunla ilgilenmeye başladı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER