banner5

Volkan Demirel'in karısı Zeynep Sever paylaştı! "Kime oy vereceğini sen bilirsin. Ben..."

Volkan Demirel'in karısı Zeynep Sever paylaştı! "Kime oy vereceğini sen bilirsin. Ben..."
banner35
banner66

Hatayspor’un teknik direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. Zeynep Sever yaklaşan seçimler öncesi yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Sever "Bir kişiye bile dokunsam benim için kârdır" diyerek bakın ne dedi.

Fenerbahçe’nin eski kalecisi, Hatayspor’un teknik direktörü Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren bir isim. 6 Şubat'ta Hatay'da olan ve büyük depremde herkes gibi zor günler geçiren Sever seçim öncesi bir paylaşımda bulundu.

"Burayı eğlence amaçlı kullanılan bir platform olarak gördüm hep (ki öyle), hiç ciddiye almadım hep küçümsedim. Ta ki 6 şubata kadar. O kadar çok insana dokunabildim, fayda sağlayabilidim ki buradan, ben bile şaşırdım. Bu yüzden bir kişiye bile dokunsam benim için kârdır. Dil sevgi olsun, kalem barış…" diyerek uzun uzun düşüncelerini paylaştı.

Seçime dair fikirlerini paylaşan Zeynep Sever "Kime oy vereceğini sen bilirsin. Ben benim gibi düşünmeyenden nefret etmeyeceğim" diyerek tavsiyede bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2023, 12:25
banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116