banner2
banner57

Burak Yılmaz'dan sert sözler...

banner25

Milli Takım kaptanı Burak Yılmaz, 6-1'lik hezimetle sonuçlanan Hollanda karşılaşması sonra "Hayatım boyunca ne Şenol'un, ne Ahmet'in, ne Mehmet'in adamı oldum. Ben bırakmam gerekiyorsa bırakırım. Daha top kaleye girmeden 'Şenol istifa' diye tweet atarlar. Hiç kimse onları insan yerine koymazken biz konuşurduk. Arkadan vururlar." dedi.

Burak Yılmaz'dan sert sözler...
banner29
banner66

Burak Yılmaz'ın açıklamaları şöyle:

Çok üzgünüz. Bizim için utanç verici bir gece.

Herkes çok üzgün. Nasıl telafi edebileceğimizi bilmiyoruz. Hollanda bugün çok iyi oynadı. Biz karşı duramadık. Norveç maçına konsantre olmalıyız. Herkesten özür diliyoruz.

Arkadaşlarımız çok genç ve değerli. Böyle bir akşamda onları daha fazla yerin dibine vurmadan destek olmamız lazım diye düşünüyorum. Mutlaka bunun bir bedeli olacaktır, ben de her şekilde göğsümü gere gere üstlenirim.

Tek bir kişiye hesabı kesemeyiz. İyi günde aileysek bugün de aile olmamız lazım. İçimizden biri gibi görünüp terbiyesizce tweet atanlara söylüyorum. Artık ahbap-çavuş ilişkisiyle, birilerinin adamı olarak bu olmuyor.

Ben kimsenin adamı değilim, kimsenin de adamı olmadım. Destek olan gibi görünen insanların temizlenmesi gerekiyor. Kimse bize ahkam kesemez.

Buralara aslan gibi geldim, aslan gibi de bırakmam gerekiyorsa bırakırım. Daha önceki futbolcular 31-32 yaşında bıraktıysa bu benim sorunum değil. Ben kendime bakıyorum ve 36 yaşında üst seviye oynuyorum.

Destek oluyor gibi görünen insanların temizlenmesi gerekiyor.

Daha o top fileye girmeden 'Şenol Güneş istifa' diye bağırıyorlarsa bu terbiyesizliktir. Hele kendi içimizdeki insanlar tweet atıyorsa bu daha büyük terbiyesizlik. Kimse selam vermezken dertlerini dinliyorduk iş bulunca çatır çatır arkamızdan vururlar.

Ben her şeyi ödemeye hazırım. Ben de kaptanlık, abilik yapamamış olabilirim. Bir tek Şenol Güneş'e, oyunculara bunu yıkamayız.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 06:14
banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19