banner37
banner57

Whatsapp'a gelen yeni özellik endişelendirdi

banner25

Whatsapp'a gelen yeni özellik endişelendirdi
banner35
banner66
banner67

Whatsapp'a gelen yeni özellik endişelendirdi. Ayrıntılı bilmeyenler dikkat

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a kullanıcıların birbirlerine para transferi yapmalarına imkan sağlayan yeni bir özellik geliyor. Gelen bu özelik dolandırıcılığa ilişkin endişeleri de gündeme getirdi

Dünyada sıklıkla kullanılan mesajlaşma uygulamaları arasında yer alan WhatsApp, yeni bir özelliği daha kullanıma alıyor. Ancak WhatsApp'ın, uygulama üzerinden para gönderme özelliği, dolandırıcılığa ilişkin endişeleri de gündeme getirdi. Uzmanlar, yeni özelliği bilmeden kullanmanın sakıncalı olduğu vurgusunu yapıyor.

banner69
Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların birbirlerine para transferi yapmalarına imkan tanıyan özelliğini Brezilya'da devreye aldı.

Yeni özelliğin duyurusu Mark Zuckerberg'in Facebook hesabı üzerinden yapıldı. Zuckerberg'in açıklamasına göre, 2018'de Hindistan'da kullanıma sunulan kullanıcıların birbirine para transferi yapabilme özelliği için Brezilya'dan da onay çıktı. Brezilya Merkez Bankası Visa ve Mastercard kartları ile WhatsApp kullanıcılarının birbirlerine para göndermelerine izin vermeye hazırlanıyor.

Yapılan açıklamaya göre, Whatsapp’a gelen bu yeni özellik bireysel kullanıcılar için ücretsiz olacak, işletmelerden ise belirli bir ücret talep edilecek

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

banner71
SIRADAKİ HABER

banner19

banner15

banner18