banner2
banner57

Aldığı kömür göktaşı çıktı, şans eseri zengin oldu

banner25

Şans eseri zengin olan insanların ilginç hikayeleri galerimizde. İşte dünyanın en şanslı insanları... Birçok insan zengin olmanın hayaliyle yaşıyor. Zengin olmak için çok çalışan da var ailesinden zengin olan da... Bazıları ise tesadüfen servete konanlardan.

Aldığı kömür göktaşı çıktı, şans eseri zengin oldu
banner29
banner66

Bu şanslı insanlardan biri de Diyarbakır'da yaşayan Yakup Ermiş. Diyarbakır'ın Çınar ilçesinde yaşayan Ermiş kış aylarında yakmak için kömür torbası satın aldı. Rusya'dan ithal olarak aldığı kömürün içinde şüphe uyandıran bir cisimle karşılaşan Ermiş, kömür torbasını aldığı şirketi arayarak şikayette bulundu.

Evine gelen arkadaşına durumu anlatan Ermiş, taşın göktaşı olduğu şüphesiyle mıknatıs testi yaptırdı. Taşın bir parçasını kırarak teste gönderdi. Taşın göktaşı olduğunu öğrenen Ermiş, "Yapmış olduğumuz araştırmalara göre gramı 45 dolara kadar değiştiği söylenmekte. Kömürü aldığımda torbası 50 TL idi. İşin ilginç tarafı şaşırmakla beraber tepki gösterdim, bizi kandırdılar dedik firmayı aramak aklıma geldi, araştırma sonucu göktaşı olduğunu görünce öfkemiz yerini sevince bıraktı” ifadelerini kullandı.

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner19