banner11

Müslüme cinayetinde flaş detay

Müslüme cinayetinde flaş detay
banner35
banner66

Müslüme cinayetinde flaş detay: Dedenin tutuklanma sebebi tecavüz

Türkiye iki haftayı aşkın süredir Mersin'de cesedi bulunan Müslüme’ye konuşuyor. 2,5 yaşındaki Müslüme’nin cesedinde dedenin DNA'sına rastlandı. Dedenin aynı aileden başka birine tecavüz ettiği ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

2,5 yaşındaki Müslüme’nin evinin 7 kilometre uzağında dağlık bir alanda günler sonra cesedi bulunmuştu. Müslüme’nin dedesi cinayet şüphesi ile tutuklu. Dedenin aynı aileden başka birine tecavüzden tutuklandığı ortaya çıktı.

Güvenlik Uzmanı eski Polis müdürü Feramuz Erdin konuyla ilgili Odatv'ye önemli açıklamalarda bulundu. 

İşte önemli başlıklar...

DEDE MÜSLÜME'Yİ TRAFTÖRLE ÖLÜ BULUNDUĞU ALANA GÖTÜRMÜŞ

Dedesinin Müslüme'yi traktörle cesedinin bulunduğu bölgeye götürdüğünü gören çocuklar olmuş. Dede çocukları tehdit etmiş. Çocuk bulunduğunda şu an elimizde olan bilgilere göre 4, 5 gün geçmiş. O sürede hayattaymış bu çocuk. Arama çalışmaları başladığında bunlar dikkate alınarak yol izlenseydi canlı bulunabilirdi. Bu ihtimal vardı.

Ön otopsi raporunu beklemek gerekir tabii ki. Aslında cesedi arama kurtarma ekipleri değil bölgede yaşayan bir vatandaş buldu.

CESEDİN BOYUN KISMINDA DEDENİN DNA'SI VAR

Vatandaşta ilk ifadesinde alt tarafının çıplak olduğunu kıyafetlerinin çeşitli yerlerde olduğunu söyledi. Cesedin boyun kısmında dedesinin DNA'sı bulundu. Bu aklımıza ilk olarak dedeyi şüpheli olarak getirdi. 

DEDENİN MÜSLÜME'NİN AİLESİNDEN BİR BAŞKASINA TECAVÜZÜ VAR

Dede şu an tutuklu. Dede cinayetten dolayı değil daha önce aile içi yaşanan bir tecavüzden dolayı tutuklu. Bunun bir delili de var. Bu bir ensest ilişkisi dile getirmek çok doğru değil ama... Geçmişte olan bir şey. Delili sabit ve bir şikayet var.

Müslüme'nin cesedinin boyun kısmındaki DNA dedeyi bu olayda en büyük şüpheli yapıyor ama dede bir itirafta bulunmuş değil, çocuğun istismara uğrayıp uğramadığı belli değil. Örnekler incelendikten sonra istismar belli olur. Dezenformasyon var cesette. Müslüme'nin kim tarafından öldürüldüğü henüz belli değil. 

İnsanların gelecekleri var bu konu hakkında daha da fazla konuşmak istemiyorum. Dede çocuğun boynundan daha önce de öpmüş olabilir bu bir istismar da olmayabilir. 

DEDE EN BÜYÜK ŞÜPHELİ

Şu anda dedenin bir itirafı yok ama DNA ve daha önce olan olaylar dedeyi en büyük şüpheli yapmış durumda. Müslüme'ye de aynı şeyi yaparak öldürmüş olabileceği düşünülüyor. 

JANDARMA İLK GÜN İFADE ALMALIYDI

Jandarma 1. gün bunun bir kaçırılma olduğunu düşünüp ifade almaya başlasaydı çocuk sağ bulunabilirdi. Çok büyük ihtimalle dedesi onu oraya götürdü. Arazide terk etmiş de olabilir çocuğu. Boğma, zehirleme hiçbir şey belli olmadığı için temkinli olmak da şimdilik fayda var.

Şahsi kanaatim dede katil çıkacak.

Aile içerisinde yıllar sonra verilen bir itiraf söz konusu.

Tekrar söylüyorum çocuğun cinayeti hala soruşturuluyor ama tekrar söylüyorum şahsi kanaatim dede Hasan Yağlı işin içinde. 

banner73

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner119

banner120

banner121

banner118

banner117

banner116